صدور حکم شهردار تبریز در حال طی مراحل قانونی است/ نجفی شایعات منتشر شده را تکذیب کرد

درحالیکه از چند روز پیش شایعاتی با هدف خدشه به نتیجه رای گیری شورای شهر تبریز منتشر شده بود، شهردار منتخب کلانشهر تبریز تصریح کرد: امضای حکم شهرداری تبریز در وزارت کشور در حال طی مراحل قانونی است. به گزارش اعتدال پرس، صادقی نجفی امروز در گفت‌وگو با فارس با تکذیب شایعات موجود در مورد […]

درحالیکه از چند روز پیش شایعاتی با هدف خدشه به نتیجه رای گیری شورای شهر تبریز منتشر شده بود، شهردار منتخب کلانشهر تبریز تصریح کرد: امضای حکم شهرداری تبریز در وزارت کشور در حال طی مراحل قانونی است.

به گزارش اعتدال پرس، صادقی نجفی امروز در گفت‌وگو با فارس با تکذیب شایعات موجود در مورد طولانی شدن صدور حکم شهرداری‌ خود اظهار کرد: به هیچ عنوان مشکلی در رابطه با امضای حکم شهرداری وجود ندارد و طولانی شدن آن به دلیل طی پروسه‌هایی است که باید صورت گیرد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد دیدار اخیر خود به همراه مهرعلیزاده با نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی نیز گفت: ما دیدارهای متعددی با ایشان در تبریز و یا تهران و به طور مکرر داریم اما به صورتی که شما می‌گوئید به هیچ عنوان اتفاق نیفتاده و ماهیت چنین دیداری را تکذیب می‌کنم.

براساس این گزارش، اخیرا مطالبی در رابطه با عدم امضای حکم شهرداری تبریز در وزارت کشور شنیده می‌شد که عدم امضای ۴ نفر از اعضای شورای شهر حاضر در جلسه رای گیری انتخاب شهردار، از دلایل آن اعلام شده بود و البته اشاره می‌شود که وزارت کشور اشکال وارده را در حالی به وجود این نفرات در جلسه و دادن رای و وجود عکس‌های حضورشان در جلسه انتخاب شهردار اذعان می‌کند ولی نبود امضای افراد یاد شده در صورتجلسه را دلیلی بر عدم امضای حکم شهرداری تبریز عنوان می‌کند.

همچنین حواشی دیگری که چند روز گذشته درباره شهردار کلانشهر تبریز وجود داشت دیدار ایشان به همراه مهرعلیزاده با آیت‌الله شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بود.

مهرعلیزاده یکی از کاندیداهای مطرح برای سکانداری آذربایجان‌شرقی بود که حواشی موجود درباره استانداری آذربایجان شرقی این گزینه را نیز به حاشیه هدایت کرده است.

انتهای خبر