اخبار ضد و نقیض از بازداشت بازیگر زن معروف +عکس

در پی انتشار خبری مبنی بر بازداشت پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت مادر این بازیگر با بیان اینکه آهنگرانی بازداشت نشده توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش اعتدال پرس، منیژه حکمت در گفت‌وگو با فارس در توضیح این موضوع اظهار داشت:پگاه آهنگرانی بازیگر سینما در دادگاه بدوی به ریاست قاضی مقیسه به ۱۸ ماه حبس تعزیری […]

در پی انتشار خبری مبنی بر بازداشت پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت مادر این بازیگر با بیان اینکه آهنگرانی بازداشت نشده توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش اعتدال پرس، منیژه حکمت در گفت‌وگو با فارس در توضیح این موضوع اظهار داشت:پگاه آهنگرانی بازیگر سینما در دادگاه بدوی به ریاست قاضی مقیسه به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

وی با بیان اینکه این بازیگر بازداشت نشده افزود: این بازیگر سینما قریب به سه سال است که از طرف دادسرای امنیت تهران ممنوع الخروج می باشد و علیرغم دعوت از سوی جشنواره های مختلف موفق به حضور در این جشنواره ها نشده است. هم اینک فیلم «دربند» که این بازیگر برای بازی در آن موفق به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده بدون حضور وی در جشنواره شیکاگو حضور دارد.

منیژه حکمت مادر پگاه آهنگرانی ابراز امیداوری کرد: با توجه به شرایط حال حاضر کشور و جو همدلی ایجاد شده بین مردم و به ویژه هنرمندان، محدودیت های اعمال شده بر روی این بازیگر و فیلم ساز کاسته شود و در رای صادر شده تجدید نظر گردد.

به گزارش جهان، آهنگرانی در آشوب های خیابانی فتنه سال ۸۸ علیه نظام حضوری فعال داشت و در یکی از این آشوب ها بازداشت موقت شد.

وی توسط نهادهای امنیتی نیز به دلیل همکاری با رسانه ضدایرانی بی بی سی دستگیر اما با برخی میانجی‌گری‌ها  آزاد شد.

سخنان و تصاویر غیراخلاقی او که خود در فضای عمومی اینترنت منتشر کرده، گواهی بر این واقعیت تلخ است که وی به اعتقادات اسلامی و دینی بی توجه بوده و به قوانین و ارزش های دینی کشور دهن کجی می‌کند.

گفتنی است، منیژه حکمت مادر این بازیگر اولین بار در صفحه شخصی خود خبر بازداشت پگاه آنگرانی را بدون ذکر دلایل آن منتشر کرده بود.
انتهای خبر