عسگراولادی دفن شده جانشین اش تعیین شد/ریاست باهنر بر جبهه پیروان

سخنگوی جبهه پیروان از ریاست محمدرضا باهنر بر جلسات جبهه پیروان به جای مرحوم عسکراولادی خبر داد و گفت:‌ تا زمان برگزاری انتخابات در شورای مرکزی، باهنر نایب رئیس جبهه پیروان، ریاست جلسات را بر عهده دارد. به گزارش اعتدال پرس، سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با فارس، از ریاست محمدرضا باهنر […]

سخنگوی جبهه پیروان از ریاست محمدرضا باهنر بر جلسات جبهه پیروان به جای مرحوم عسکراولادی خبر داد و گفت:‌ تا زمان برگزاری انتخابات در شورای مرکزی، باهنر نایب رئیس جبهه پیروان، ریاست جلسات را بر عهده دارد.

به گزارش اعتدال پرس، سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با فارس، از ریاست محمدرضا باهنر بر جلسات جبهه پیروان به جای مرحوم عسکراولادی خبر داد و گفت:‌ تا زمان برگزاری انتخابات در شورای مرکزی جبهه، باهنر نایب رئیس جبهه پیروان، ریاست جلسات را بر عهده دارد.

سجادی با اشاره به اینکه جلسات جبهه پیروان در این هفته تشکیل نمی‌شود، تصریح کرد: با رای اکثریت اعضای شورای مرکزی، یکی از اعضا به عنوان رئیس جبهه انتخاب خواهد شد و این موضوع در جلسه آینده نیز بحث می‌شود.

* مراسم بزرگداشت جبهه پیروان در مسجد ارک

سخنگوی جبهه پیروان همچنین گفت: جبهه پیروان روز شنبه ۱۸‌ آبان مراسم بزرگداشتی برای مرحوم عسکراولادی در مسجد ارک تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار خواهد کرد.

انتهای خبر