میوه‌‌ محافظ در برابر سرماخوردگی

وجود ویتامین های مختلف در این میوه در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف و “سرماخورگی” مؤثر است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران، “انار”در پیشگیری از مبتلا شدن به “آلرژی” و “حساسیت‌های پوستی” نقش زیادی دارد و از بدن در “فصل سرما” محافظت می‌کند. بررسی‌ها نشان می‌دهند، “پلی فسفریک”و “اسید الاژیک” […]

وجود ویتامین های مختلف در این میوه در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف و “سرماخورگی” مؤثر است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران، “انار”در پیشگیری از مبتلا شدن به “آلرژی” و “حساسیت‌های پوستی” نقش زیادی دارد و از بدن در “فصل سرما” محافظت می‌کند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، “پلی فسفریک”و “اسید الاژیک” موجود در انار نقش زیادی در پیشگیری از “بیماری‌های قلبی و عروقی” دارد از این رو افراد سالمند برای “محافظت قلب” خود همواره در پاییز و زمستان باید از این میوه زیاد استفاده کنند.

گفتنی است دانه و هسته‌ی انار اثرات بسیار مفیدی دارد و این میوه پاییزی حاوی “امگا۳” فراوانی است که می‌توان به جای استفاده از “غذاهای دریایی” مثل  ماهی و میگو ، انار مصرف کرد.

انار حاوی امگا۳ و “چربی‌های اشباع نشده” است و برای افراد سالمند بسیار پرفایده به شمار می‌آید از این رو از میوه‌های پرخاصیتی است که از بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری می کند.

انتهای خبر