انتصاب معاونین جدید وزارت آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه و رئیس مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش منصوب شدند. به گزارش اعتدال پرس ، با حکم فانی وزیر آموزش و پرورش، علی زرافشان به عنوان معاون آموزش متوسطه جایگزین ابراهیم سحرخیز شد. وی در کارنامه کاری خود دبیری دبیرستان‌های تهران، مدرس مراکز تربیت معلم، مسئول گروه‌های آموزشی، معاون آموزشی شهر تهران، […]

معاون آموزش متوسطه و رئیس مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش منصوب شدند.

به گزارش اعتدال پرس ، با حکم فانی وزیر آموزش و پرورش، علی زرافشان به عنوان معاون آموزش متوسطه جایگزین ابراهیم سحرخیز شد.

وی در کارنامه کاری خود دبیری دبیرستان‌های تهران، مدرس مراکز تربیت معلم، مسئول گروه‌های آموزشی، معاون آموزشی شهر تهران، مشاور دبیرستان، مشاور وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل دفتر تالیف سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و مشاور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی را دارد.

در حکم دیگری نیز، علیرضا جدایی به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد. وی در دوره وزارت مرتضی حاجی هم ریاست روابط عمومی آموزش و پرورش را بر عهده داشت.

جدایی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش تحقیق و پژوهش است و در کارنامه کاری وی، مدیر گروه‌های آموزشی، کارشناس مسئول تکنولوژی آموزشی، مدیر مرکز مشاوره علمی و آموزشی صدای معلم، مدیر گروه آموزش و پرورش دوره‌های ابتدایی و راهنمایی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، رئیس گروه مطالعات جامعه‌شناسی خانواده و پژوهشگاه تعلیم و تربیت وزارت آموزش و پرورش، معاون آموزش و برنامه‌ریزی فرهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران، مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و رئیس شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش می‌توان مشاهده کرد.

انتهای خبر