«اعدام‌ بازی» باعث مرگ کودک هفت‌ساله در استان فارس شد +عکس

در حادثه‌ای تکان‌دهنده و اسفناک یک کودک هفت ساله در دهستان «فیشور» استان فارس در پی بازسازی کودکانه صحنه اعدام در حیاط خانه‌اشان٬ معصومانه چشم از جهان فرو بست. اعتدال پرس / سایت‌های محلی خنج و فیشور در استان فارس گزارش دادند: در پی بازیگوشی و کنجکاوی کودکانه، کودکی معصوم و ۷ ساله بنام محمد […]

در حادثه‌ای تکان‌دهنده و اسفناک یک کودک هفت ساله در دهستان «فیشور» استان فارس در پی بازسازی کودکانه صحنه اعدام در حیاط خانه‌اشان٬ معصومانه چشم از جهان فرو بست.

اعتدال پرس / سایت‌های محلی خنج و فیشور در استان فارس گزارش دادند: در پی بازیگوشی و کنجکاوی کودکانه، کودکی معصوم و ۷ ساله بنام محمد (مروان) …. فرزند عبدالله … در حادثه ای اتفاقی و تلخ به کام مرگ کشیده شد. این گزارش می‌افزاید: ظاهرا و در پی اعدام‌ اخیر دو محکوم به اعدام اهل دهستان فیشور در زندان عادل‌آباد شیراز، که بحث اهالی این منطقه بود، حس کنجکاوی این طفل معصوم در این مورد و بازی‌های کودکانه او را بر آن داشت تا آن را به صورت بازی کودکانه برای خود انجام دهد ولی متاسفانه باعث از دست دادن جانش شد.

 

این کودک معصوم با استفاده از طنابی که در گوشه حیاط خانه‌شان برای خشکاندن رخت، آویزان بود با قرار دادن ماشین اسباب بازی در زیر پایش از طناب آویزان شد و در پی حرکت کردن ماشین اسباب بازی در زیر پایش، باعث خفگی و از دست دادن جانش شد. گفتنی اینکه، مهر ماه گذشته نیز یک کودک هشت ساله در روستایی کوچک در استان کرمانشاه در پی بازسازی صحنه اعدام جان خود را از دست داده بود.

منبع: پرشین وی

انتهای خبر