تصریح استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با فعالان ستاد روحانی در استان: وامدار و بدهکار هیچ شخص یا گروهی نیستم+عکس

دکتر اسماعیل جبارزاده در دیدار با جمعی از مسؤولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان آذربایجان شرقی، با اشاره به این که هیچ‌گاه به دنبال آمدن به این سمت نبودم، افزود: تنها به خاطر دینی که به ملت شریف آذربایجان دارم این مسؤولیت را پذیرفتم و در پذیرش این سمت، وامدار و بدهکار هیچ شخص […]

دکتر اسماعیل جبارزاده در دیدار با جمعی از مسؤولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان آذربایجان شرقی، با اشاره به این که هیچ‌گاه به دنبال آمدن به این سمت نبودم، افزود: تنها به خاطر دینی که به ملت شریف آذربایجان دارم این مسؤولیت را پذیرفتم و در پذیرش این سمت، وامدار و بدهکار هیچ شخص یا گروهی نیستم.

به گزارش اعتدال پرس ، استاندار آذربایجان شرقی گفت: دغدغه و وظیفه اصلی ما عمل به شعارهای دولت تدبیر و امید و تحقق تمام و کمال وعده‌های این دولت است و با قصد قربت در این میدان وارد شده‌ایم.

وی با بیان این که وظیفه‌ام تحقق شعارهای دولت است، گفت: این امر جز با همراهی معتقدان به جریان تدبیر و امید میسر نیست و ما مصممیم که با تمام قدرت و با پشتوانه حمایت یاران این دولت در این مسیر قدم برداریم.

n920830_01

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که پاسداشت حماسه ۲۴ خرداد که در پرتو عنایت الهی و فهم و شعور مردم اتفاق افتاد وظیفه سنگینی است، افزود: خوشبختانه در انتخابات ۲۴ خرداد و در سایه تلاش ستادهای تدبیر و امید، برنامه‌های دکتر روحانی مورد قبول مردم قرار گرفت و این موفقیت حاصل شد.

وی با بیان این که البته این موفقیت، مخالفانی هم دارد، افزود: همواره در مقابل تغییر، مانع ایجاد شده و امروز هم شاهدیم که برای دولتی که هنوز سازماندهی کامل نشده مسایلی ایجاد می‌شود، لذا باید همانند رهبر معظم انقلاب از سیاست‌های دولت در مقابل این هجمه‌ها به شکل منسجم و هدف‌دار حمایت شود.

دکتر جبارزاده تاکید کرد: ما به همراهی و حمایت تمام کسانی که معتقد به سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستند نیاز داریم و با آغوش باز از آنها استقبال می‌کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر تعامل با نمایندگان مجلس برای همکاری در تصویب برنامه‌های دولت، مد نظر قرار دادن راهکارهای قانونی و دقت در عزل و نصب‌ها، همراهی ستادهای دولت تدبیر و امید در شناسایی و حل مشکلات شهرستان‌های استان و برگزاری جلسات منظم این ستاد برای استمرار همراهی و همکاری با مدیریت استان تاکید کرد.

nasrnews.ir setad

رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در آذربایجان شرقی هم با تاکید بر همراهی و همدلی کلیه اعضای این ستاد با مدیریت جدید اجرایی استان، اظهار داشت: اعضای ستادهای دکتر روحانی هیچ سهمی برای خود قایل نیستند اما در عین حال آمادگی کامل دارند با انرژی و تلاش بیشتر در هر زمینه‌ای همراه و پابه‌پای مدیریت استان در تحقق اهداف دولت و سربلندی ایران عزیز اسلامی باشند.

سید مهدی پورحسینی معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی‌سازی کشور، با بیان این که باید از شرایط به وجود آمده در کشور استفاده بهینه شود، افزود: ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی، حفاظت از دستاوردها و اهداف دولت تدبیر و امید را وظیفه خود می‌دانند.

مسؤولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان و شهرستان‌ها نیز در این دیدار نقطه‌نظرات خود را پیرامون مسایل مختلف استانی بیان کردند.

از حاشیه های جالب این دیدار اینکه در این دیدار، مسئولان ستاد مردمی(شاخه دوم ستاد دکتر روحانی در استان) و همچنین برخی چهره های شاخص ستاد مرکزی از جمله مصطفی مولوی ، کریم صدیقیان ، شکری ، دکتر سرمست و لطف الله پور حضور پیدا نکرده بودند.

انتهای خبر