پرونده تخلف ۶ نماینده مجلس در هیئت نظارت

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از بررسی پرونده تخلف ۶ نماینده مجلس در هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان خبر داد.  به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، عزت‌الله یوسفیان‌ملا در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه امروز شهرستان آمل با گرامیداشت هفته بسیج و روز مجلس بیان داشت: آیت‌الله مدرس توانست با نقش موثر […]

image_pdfimage_print

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از بررسی پرونده تخلف ۶ نماینده مجلس در هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان خبر داد.

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، عزت‌الله یوسفیان‌ملا در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه امروز شهرستان آمل با گرامیداشت هفته بسیج و روز مجلس بیان داشت: آیت‌الله مدرس توانست با نقش موثر و مفید خود در خانه ملت نام ماندگاری برای خود برجای بگذارد.

وی بیان داشت: مجلس ما اسلامی بوده و براساس معیارهای دینی، مردم با رای خود مسئولان نمایندگان را راهی خانه ملت می‌کنند.

یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس تنها برای حمایت از مردم گام برمی‌دارند تصریح کرد: براساس قانون اساسی هر سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه تحت نظارت مستقیم ولایت مطلقه فقیه هستند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درباره فعالیت هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تیمی را تشکیل داده تا بر عملکرد نمایندگان نظارت داشته باشد و اگر نماینده‌ای از محدوده وظایفش خارج شده و صلاح خود را بر صلاح مردم ترجیح دهد عملکردش توسط این هیئت بررسی و با فرد متخلف برخورد می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه این تیم نظارتی شکل گرفته و آیین‌نامه و مقررات آن به بنده ارجاع شد گفت: ۲۹۰ نماینده توسط مردم انتخاب شدند و هم اکنون فعالیت دارند که پرونده تخلف ۶ نماینده هم‌اکنون در این هیئت در حال بررسی است.

یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه پشتوانه هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس مقام معظم رهبری و خود مجلس است افزود: کسانی که بخواهند از نام جمهوری اسلامی در خانه ملت نیز سوء استفاده کنند با آنها برخورد جدی می‌شود.

انتهای خبر