یک مسافر دیگر از اتوبوس دولت دهم پیاده شد/ هاشمی بجای هاشمی آمد

در راستای تغییرات مدیریتی دولت یازدهم در آذربایجان شرقی و طبق پیش بینی پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس در خبر دو هفته پیش خود (این خبر )، “ارسلان هاشمی” یکی دیگر از گزینه های اعلام شده در این گزارش، از اتوبوس دولت احمدی نژاد در ایستگاه روحانی پیاده شد. به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت […]

image_pdfimage_print

در راستای تغییرات مدیریتی دولت یازدهم در آذربایجان شرقی و طبق پیش بینی پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس در خبر دو هفته پیش خود (این خبر )، “ارسلان هاشمی” یکی دیگر از گزینه های اعلام شده در این گزارش، از اتوبوس دولت احمدی نژاد در ایستگاه روحانی پیاده شد.

به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، غلامرضا هاشمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی جایگزین ارسلان هاشمی در این سمت شد.

غلامرضا هاشمی که فردا سکانداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی را از ارسلان هاشمی تحویل می گیرد پیش از این قائم مقام این شرکت بود.

ارسلان هاشمی از مهر ماه ۱۳۸۸ مدیر عاملی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی را برعهده داشت.

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید آب منطقه ای آذربایجان شرقی فردا با حضور مسئولان استانی برگزار می شود.

* گفتنی است قبل از این نیز رضایی از آموزش و پرورش، یعقوبی از دانشگاه علوم پزشکی، فرشبافیان از جهاد دانشگاهی و رستمی از معاونت استانداری از مسئولیت های خود کنار رفته بودند.

غلامرضا هاشمی کیست؟
غلامرضا هاشمی ، مدیر عامل جدید آب منطقه ای آذربایجان شرقی دارای لیسانس عمران و فوق  لیسانس سازه از دانشگاه تبریز می باشد.
وی پیش از تصدی این پست از یک سال گذشته به عنوان قائم مقام مدیر عامل فعلی آب منطقه ای آذربایجان شرقی فعالیت داشت.
در سوابق کاری هاشمی ، مسئول امور پیمان های طرح های عمرانی شمالغرب ناجا به مدت یکسال، قائم مقام مجری طرح های عمرانی شمالغرب ناجا به مدت یکسال، مجری طرح های عمرانی شمالغرب ناجا به مدت ۹ سال دیده می شود.
همچنین از جمله سمت هاى احرازى وی در سازمان آب منطقه ای آذربایجان شرقی  می توان به موارد زیر اشاره کرد.
نماینده مجری طرح سد و شبکه سهند، معاون برنامه ریزی و بهبود مدیریت، سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی.

انتهای خبر