محمد هاشمی تذکر رفسنجانی به روحانی را تایید کرد

برادر آیت الله هاشمی گفت : دو هفته ای هست که آقای روحانی در جلسات مجمع حضور ندارند البته معاون رییس جمهور و وزیر در جلسه حاضر بودند . به گزارش اعتدال پرس، محمد هاشمی در گفت و گو با ایران خبر درباره خبر تذکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رییس جمهور گفت: موضوعی […]

برادر آیت الله هاشمی گفت : دو هفته ای هست که آقای روحانی در جلسات مجمع حضور ندارند البته معاون رییس جمهور و وزیر در جلسه حاضر بودند .

به گزارش اعتدال پرس، محمد هاشمی در گفت و گو با ایران خبر درباره خبر تذکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رییس جمهور گفت: موضوعی که در این جلسات مطرح شد نظر مستقیم خود رییس جمهور را نیاز داشت ، البته آقای طیب نیا و انصاری نیز  در این جلسه حضور داشتند ، اما مرتب ناگزیر بودند مطالب را در خلال  جلسه تلفنی با رییس جمهور هماهنگ کنند ، لذا آقای هاشمی تذکر دادند که خود رییس جمهور باید در این جلسه حاضر می شد.

محمد هاشمی همچنین گفت : این هم درست است که رییس مجمع به موضوع همزمانی این جلسه با سخنرانی رییس جمهور در دانشگاه اشاره کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد : نمی دانیم از دوستانی که در جلسه حاضر بودند چه کسی این موضوع را خبری کرده است ، بالاخره آقایان همگی صاحب رسانه هستند و اینکه خبرگزاری ها این خبر را چگونه و با چه هدفی شاخ و برگ داده اند نیز بر ما معلوم نیست ، اما اصلا بحث گلایه آقای هاشمی مطرح نبود ، بلکه صحبت از لزوم حضور آقای روحانی بود.

وی همچنین تاکید کرد : هر هفته برای اعضا دعوتنامه فرستاده می شود و رییس جمهور از این موضوع که بحث جلسه مرتبط با ایشان بوده است ، اطلاع داشتند.

در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، هاشمی رفسنجانی نسبت به غیبت حسن روحانی در جلسات مجمع اظهار ناراحتی کرده است . زمانی که مجید انصاری خواستار نگهداری بندی از اقتصاد مقاومتی برای دریافت نظر رئیس جمهور شد، هاشمی در پاسخ وی گفت:” ما دیگر نمی توانیم صبر کنیم. چرا آقای روحانی دو هفته نیامده اند و امروز بیرون جلسه می گذارند. چرا جلسه مجمع را نمی آیند؟” روحانی شنبه هفته گذشته در مراسم ۱۶ آذر دانشگاه شهید بهشتی شرکت کرده بود.

انتهای خبر