جبارزاده در پاسخ به انتقاد از روند کند انتصابات در استان: در آینده، برخی از مدیران بازنشسته و برخی نیز کنار گذاشته می شوند/ مسئولان اعتدال گرا ماندنی هستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از مدیران و مسئولان اعتدال گرای دولت قبلی، در دولت تدبیر و امید نیز استفاده خواهد شد چرا که همه مدیران سربازان نظام جمهوری اسلامی هستند.  به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، اسماعیل جبارزاده  در پاسخ به سئوالی در خصوص کندی روند انتصابات در استان اظهار کرد: همه افرادی […]

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از مدیران و مسئولان اعتدال گرای دولت قبلی، در دولت تدبیر و امید نیز استفاده خواهد شد چرا که همه مدیران سربازان نظام جمهوری اسلامی هستند. 

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، اسماعیل جبارزاده  در پاسخ به سئوالی در خصوص کندی روند انتصابات در استان اظهار کرد: همه افرادی که در نظام جمهوری اسلامی به عنوان مدیر انتصاب شدند باید تا آخرین دقایق مدیریت خود در خدمت نظام و مردم باشند و وظیفه ی خودشان را به نحواحسن انجام دهند.

وی افزود: سرعت در تغییر مدیران در استان معنایی ندارد چرا که سربازان جمهوری اسلامی وظایف خود را به خوبی تا آخرین دقایق انجام می دهند.

جبارزاده در ادامه با بیان اینکه برخی از مدیران استانی دولت قبلی در آستانه ی بازنشستگی و برخی دیگر نیز در آینده کنار گذاشته می شوند، افزود: شاید از مدیران اعتدال گرای دولت قبلی در آذربایجان شرقی استفاده شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در پاسخ به این سئوال که با این شرایط ابقاء و ماندگاری برخی از مدیران استانی در سمت های خود محتمل به نظر می رسد نیز گفت: بهتر است اجازه دهیم مقامات مسول در این خصوص تصمیم گیری نموده و رسانه ها نیز در چنین مواردی گمانه زنی و بیان نظر نکنند.

انتهای خبر