تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز آغاز شد/ انتصابات نجفی در بلدیه تبریز

دو ماه بعد از انتصاب شهردار جدید تبریز، بالاخره زنگ تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز به صدا درآمد و صادق نجفی در اولین گام، معاون فرهنگی اجتماعی و چند مشاور جدید خود را منصوب کرد. به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی شهردار تبریز حجت الاسلام احمد حمیدی بعنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری […]

دو ماه بعد از انتصاب شهردار جدید تبریز، بالاخره زنگ تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز به صدا درآمد و صادق نجفی در اولین گام، معاون فرهنگی اجتماعی و چند مشاور جدید خود را منصوب کرد.

به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی شهردار تبریز حجت الاسلام احمد حمیدی بعنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز معرفی شد.

صادق نجفی در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری تبریز که در آمفی تئاتر شهرداری تبریز برگزار شد، اعلام کرد: ۶۵ میلیارد تومان از بودجه ۹۳ به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز اختصاص یافته است و از این اعتبار برای حوزه سلامت، ورزش و میراث فرهنگی و گردشگری و مسائل هنری هزینه خواهد شد.

 وی با بیان اینکه مردم تاریخ ساز تبریز همواره در مسائل فرهنگی ملی، فرهنگی و فرهنگ دینی ایران اسلامی نقش بسزایی را ایفا کردند، اعلام کرد: با وجود اینکه مسوولیت اجرای کارهای فرهنگی بر عهده حاکمیت است، شهرداری تبریز هموراه  در اجرای برنامه های فرهنگی اهتمام ورزیده است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز درصدد ترویج فرهنگ اسلامی در بین شهروندان است و قطعا این سازمان با برنامه ریزی های منسجم برای افزایش آگاهی مردم  و توسعه فرهنگ شهروند سالم بودن در زمینه  مسائل اجتماعی و فرهنگی اقدامات مفیدی را اجرایی خواهد کرد.

احداث خانه های سلامت در شهر

شهردار تبریز با بیان اینکه خانه های سلامت در شهر احداث می شود، افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری تبریز با تلفیقی از مسائل علمی و فرهنگی درصدد افزایش و توسعه فرهنگ اسلامی در بین شهروندان است  و در نظر دارد با احیای حوزه سلامت(روحی، روانی و اجتماعی) در آموزش فرهنگ شهروند سالم گامی عظیم بردارد.

وی تاکید کرد: یکی از مسائلی که باید در توسعه سرمایه گذاری ها در تبریز مورد توجه قرار بگیرد، رعایت مسائل فرهنگی در حوزه سرمایه گذاری است.

مدیریت کارهای اجرایی شهرداری تبریز الکترونیکی می شود

نجفی با بیان اینکه مدیریت کارهای اجرایی سازمان شهرداری تبریز بعد از عید نوروز الکترونیکی می شود، اعلام کرد: برنامه تلویزیونی آموزش فرهنگ شهروند سالم با همکاری صدا و سیمای استان و شهرداری تبریز روزانه به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه استانی جهت ترویج فرهنگ شهروند سالم پخش خواهد شد و در این برنامه سعی خواهد شد هر موضوع فرهنگی را به مطالعه قبلی و کار کارشناسی به شهروندان آموزش داده شود.

حجت الاسلام احمد حمیدی قبل ازاین ، درمسوولیت ریاست اداره تبلیغات اسلامی مراغه ,معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و مدیریت فرهنگی و مدیریت اجتماعی دانشگاه تبریز انجام وطفیه کرده است .

پیش از این وحیدی مهر معاون فرهنگی اجتماعی شهردار بود و به دلیل کاندیداتوری در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی تبریز از این سمت استعفا داده بود، بعد از وی نیز رضا علوی سرپرست موقت معاونت فرهنگی و اجتماعی معرفی شده بود.

انتصاب مدیر کل حوزه شهردار ، مشاور سرمایه گذاری شهرداری ، مشاور فنی و عمرانی شهردار تبریز 

همزمان با انتصاب حمیدی به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز ، دیروز نیز سه انتصاب در شهرداری تبریز را شاهد بودیم و این نشان میدهد که صادق نجفی قصد دارد شتاب بیشتری به تغییر مدیران فعلی شهرداری و جایگزین کردن مدیران توانمندتر بدهد .

فرخ جلالی مدیر کل حوزه شهردار تبریز

t10225

طی حکمی از سوی شهردار تبریز ، مدیر کل حوزه شهردار و مشاور عالی دکتر نجفی منصوب شد.

 دکتر صادق نجفی با ابلاغ و صدور حکمی حاج فرخ جلالی را به عنوان مشاور عالی خود و نیز مدیرکل حوزه شهردار تبریز منصوب کرد.

جلالی پیش از این و طی ۶ سال گذشته مسوولیت سازمان آرامستان ها و گلزار شهداء وادی رحمت را بر عهده داشت.

معرفی و انتصاب مشاور فنی و عمرانی شهردار تبریز

b10224

شهردار تبریز با صدور حکمی مشاور فنی و عمرانی خود را منصوب کرد.

 دکتر نجفی با ابلاغ و صدور حکمی مهندس مسعود محمود علیلو را به عنوان مشاور فنی و عمرانی خود منصوب کرد.

 با صدوراین حکم ، مهندس علیلو که در کارنامه مدیریتی خود شهرداری چندین منطقه شهرداری و مسوولیت های دیگر را به ثبت رسانده است ، مسوول مستقیم پی گیری و نظارت بر پروژه های ابلاغی از سوی شهردار تبریز را بر عهده خواهد داشت.

مدیر کل امور اقتصادی استان مشاور سرمایه گذاری شهرداری

m2

طی حکمی از سوی شهردار تبریز ، مشاور سرمایه گذاری و مشارکت های عمومی شهرداری منصوب شد.

 دکتر صادق نجفی با ابلاغ و صدور حکمی مهندس حسینی مدیرکل امور اقتصادی آذربایجان شرقی را به عنوان مشاور عالی شهرداری تبریز در امور سرمایه گذاری و جذب سرمایه های بخش خصصی در حوزه مدیریت شهری منصوب کرد.

انتهای خبر