خبرهای داغ فوتبالی در استان: از واگذاری چندباره تیم ماشین‌سازی تبریز تا استعفاء ناگهانی رسول خطیبی از گسترش فولاد

خبرهای رسیده حاکی است برای چندمین بار در چندسال اخیر، مالک خصوصی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تغییر یافته و امتیاز این تیم به افراد دیگری انتقال یافت. به گزارش اعتدال پرس، ظاهرا با توافق صورت گرفته بین سینا اصل محمدپور از یک طرف و ناصر زمانی و رضا محبی سهام تیم فوتبال ماشین‌سازی به دو […]

image_pdfimage_print

خبرهای رسیده حاکی است برای چندمین بار در چندسال اخیر، مالک خصوصی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تغییر یافته و امتیاز این تیم به افراد دیگری انتقال یافت.

به گزارش اعتدال پرس، ظاهرا با توافق صورت گرفته بین سینا اصل محمدپور از یک طرف و ناصر زمانی و رضا محبی سهام تیم فوتبال ماشین‌سازی به دو فرد اخیر واگذار شد و این تیم از امروز در اختیار زمانی و محبی قرار گرفته است.

پیش از این سینا اصل محمدپور مدیرعامل باشگاه ماشین سازی عدم تمایلش به تیمداری را به دلیل عدم حمایت مسئولان استانی و عدم استرداد مبلغ اهدایی شورای شهر از سوی هئیت فوتبال اعلام کرده بود.

گفته می‌شود تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز کماکان مسابقات خود را در تبریز برگزار خواهد کرد و تغییری نیز در اسم تیم به وجود نخواهد آمد.

طبق شنیده‌ها رضا محبی به عنوان مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز تعیین شده است ‌و از سوی دیگر قائم مقام باشگاه نیز در سمت خود ابقا شده است.

به زودی معارفه مدیران جدید و بازیکنان و مربیان تیم ماشین‌سازی تبریز صورت خواهد پذیرفت. (فارس)

* گزارش اعتدال پرس حاکی است، تیم ماشین سازی تبریز در چندسال گذشته دچار بحران هویتی و مالی و همچنین شکستهای پی در پی شده و روزهای بسیار ناخوش و نگران کننده ای را طی می کند و در این مدت بطور متناوب توسط دکتر دبیری، هیئت فوتبال و اصل محمدپور دست به دست و تغییر مالکیت شده است.

هیئت فوتبال و اداره ورزش و جوانان استان هنوز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

رسول خطیبی از سرمربیگری گسترش فولاد استعفا داد

y1

خطیبی در گفتگویی از اعلام استعفای خود به مدیریت باشگاه به صورت شفاهی خبرداد و گفت: دیگر امکان همکاری با باشگاه را ندارد و خواهان جدایی از این تیم است.

به گزارش اعتدال پرس، رسول خطیبی سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز که سال قبل با این تیم بعد از کسب عنوان قهرمانی در لیگ دسته یک به لیگ برتر راه یافته بود بعد از نیم فصل فعالیت در این تیم به عنوان سرمربی در لیگ سیزدهم فوتبال امروز رسما از این سمت استعفا داد.

خطیبی در گفتگوی کوتاه با خبرنگار ورزشی آناج از اعلام ستعفای خود به مدیریت باشگاه به صورت شفاهی خبر داد و گفت دیگر امکان همکاری با باشگاه را ندارد و خواهان جدایی از این تیم است.

خطیبی به خبرنگار آناج گفت: آرزویم موفقیت گسترش فولاد در نیم فصل دوم است و همانطوری که در ابتدای فصل قول داده بودم توانستم تیم را در نیم فصل جزو ده تیم اول لیگ کنم و امروز هم که تیم را تحویل میدهم در جایگاه یازدهمی قرارداریم که فقط دو امتیاز با رده دهم فاصله دارد.

رسول خطیبی مربی جوان فوتبال آذربایجان در ادامه افزود:آرزو میکنم که مربی جدیدی که هدایت این تیم را در دست میگیرد بتواند با کسب نتایج عالی تیم را به سوی موفقیت سوی دهد و برای وی آرزوی موفقیت در گسترش فولاد را میکنم.

وی همچنین افزود: در این دو سال زحماتی که برای گیترش وفلاد و فوتبال تبریز کشیدم شاید در یک دهه اخیر در این فوتبال دیده نشده باشد، آرزو دارم از ثمره این زحمات در سالهای آتی استفاده شود و بازیکنان جوان و بومی آذربایجان در تیم های لیگ برتری و بخصوص تیم های بومی مورد استفاده قرار گیرند.

استعفای رسول خطیبی تائید شد/معرفی سرمربی جدید ظرف ۲۴ ساعت آینده

غلامرضا سمندر با تائید استعفای رسول خطیبی گفت:استعفای آقای خطیبی مورد تائید باشگاه قرار گرفت و در ۲۴ ساعت آینده نسبت به انتخاب و معرفی گزینه جدید سرمربیگری تیم اقدام خواهد شد

به گزارش اعتدال پرس، بعد از استعفای رسول خطیبی از سرمربیگری تیم گسترش فولاد تبریز، سمندر مدیر عامل باشگاه در گفتگو با خبرنگار آناج با تائید این خبر گفت: استعفای آقای خطیبی مورد تائید باشگاه قرار گرفت.

وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده نسبت به انتخاب و معرفی گزینه جدید سرمربیگری تیم اقدام خواهد شد.

انتهای خبر