در رأس هیئت پارلمانی انگلیس؛ استراو فردا به تهران می‌آید

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، “جک استراو” در رأس هیئت پارلمانی انگلیس فردا وارد تهران می‌شود. به گزارش اعتدال پرس، عباسعلی منصوری آرانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به سفر هیئت پارلمانی انگلیس به تهران، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، […]

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، “جک استراو” در رأس هیئت پارلمانی انگلیس فردا وارد تهران می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس، عباسعلی منصوری آرانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به سفر هیئت پارلمانی انگلیس به تهران، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، “جک استراو” فردا سه‌شنبه ۱۷ دی در رأس هیئت پارلمانی انگلیس وارد تهران می‌شود.

وی افزود: قرار است “استراو” و هیئت پارلمانی انگلیس اقامت ۳ روزه‌ای در تهران داشته و در این مدت دیدارهایی با مقامات پارلمانی کشورمان خواهند داشت. البته هنوز جزئیات دقیق برنامه‌های این هیئت پارلمانی مشخص نیست که تا عصر امروز مشخص می‌شود.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در ادامه اظهارداشت: اولین برنامه “استراو” و هیئت پارلمانی انگلیس پس از ورود به تهران، دیدار با اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و انگیس است که برنامه‌های بعدی، امروز نهایی و مشخص می‌شود.

منصوری آرانی پیش از این در گفت‌وگویی گفته بود که با توجه به اینکه طرف انگلیسی ما در تعطیلات کریسمس و آغاز سال نوی میلادی قرار دارد، بنابراین منتظریم تا این تعطیلات پایان یافته و پس از آن، جزئیات برنامه‌های سفر هیئت پارلمانی انگیس به تهران را نهایی و جمع‌بندی کنیم.

انتهای خبر