تکمیلی: معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی تبریزمنصوب شد+نگاهی به تغییرات پرشتاب مدیران درعلوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی در ادامه جابجایی در مدیریتهای زیرمجموعه خود، امروز هم شاهد یک تغییر دیگر بود و طی حکمی دکتر آقازاده به سمت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس، محمد حسین صومی، محمدآقازاده عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه […]

دانشگاه علوم پزشکی در ادامه جابجایی در مدیریتهای زیرمجموعه خود، امروز هم شاهد یک تغییر دیگر بود و طی حکمی دکتر آقازاده به سمت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس، محمد حسین صومی، محمدآقازاده عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.

پیش از این حجت‌الاسلام و المسلمین طباطبایی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  بود.

تکمیلی:

در ۲ ماه گذشته و پس از انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۱۴ تغییر مدیرتی در این دانشگاه اعمال شده است.

صومی از زمان انتخاب به عنوان سرپرست این دانشگاه به طور متوسط تقریبا هر ۴ روز یک انتصاب داشته است که البته سرعت تغییرات پس از تبدیل حکم صومی از سرپرستی به ریاست با تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی افزوده شده است.

 دو ماه از صدور حکم دکتر محمدحسین صومی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در روز ۲۱ آبان ماه و حدود سه هفته از انتخاب وی به عنوان رئیس  دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست رئیس جمهور در روز ۲۸ آذرماه سال جاری می گذرد و در این مدت با صدور احکام جداگانه از سوی دکتر صومی، ۱۴ تن از معاونین رئیس و مدیران این دانشگاه تغییر کرده اند.

دکتر محبوب پور آقایی بعنوان معاون پشتیبانی، محمود صاریخان بعنوان مشاور مالی، دکتریعقوب فتح الهی بعنوان مدیر دفتر ریاست، حجت الاسلام و المسلمین یوسف خیری بعنوان رئیس کمیسیون تخصصی هیات ممیزه ، دکتر سعید اصلان آبادی بعنوان معاون آموزشی ، دکتر احمدظهیرنیا به عنوان مشاور رئیس در امور مشارکتهای مردمی و سازمانهای مردم نهاد، دکتر رضا عاقبتی بعنوان مدیرتحول اداری، دکترسعیدسقطی زاد بعنوان مدیر آمار و فن آوری اطلاعات، دکتر زهرا فردی آذر بعنوان دبیر هیات اجرایی جذب، امیر خسرو مدیرشهلا بعنوان مدیر منابع انسانی دانشگاه، دکترجعفرصادق تبریزی به عنوان معاون بهداشتی ، دکترسیدکاظم شکوری به سمت ریاست دانشکده پزشکی به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب شدگان توسط صومی در ۵۷ روز گذشته هستند.

منصوب کردن ۴ معاون پشتیبانی، آموزشی، بهداشتی و فرهنگی و دانشجویی را می توان به عنوان تغییر در مسئولین مستقیم همه حوزه های کاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی نامید.

همچنین اعمال تغییرات در هیات اجرایی جذب و هیات ممیزه دانشگاه به عنوان دو نهاد استراتژیک در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در کنار انتصاب رئیس دانشکده پزشکی ( یکی از مهمترین دانشکده های این دانشگاه) و چند مدیر این دانشگاه صورت گرفته است.

اخبار مرتبط :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز، پیشتاز تغییرات مدیریتی در استان/ انتصابات جدید دکتر صومی در دانشگاه

انتهای خبر