تکمیلی: لیست “مدیران اتوبوسی” اعتدال پرس در صف پیاده شدن/ تراب محمدی از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری رفتنی شد + سوابق مدیرکل جدید

در هفته ای که به نظر می رسد موج تغییرات مدیریتی در دستگاههای دولتی مختلف آذربایجان شرقی بازهم شروع به وزیدن گرفته است، یکی دیگر از نفرات لیست اعتدال پرس از اتوبوس مدیریتی استان پیاده شد و این بار قرعه بنام تراب محمدی در میراث فرهنگی خورد. گزارش اعتدال پرس حاکی است، با حکم محمد علی […]

در هفته ای که به نظر می رسد موج تغییرات مدیریتی در دستگاههای دولتی مختلف آذربایجان شرقی بازهم شروع به وزیدن گرفته است، یکی دیگر از نفرات لیست اعتدال پرس از اتوبوس مدیریتی استان پیاده شد و این بار قرعه بنام تراب محمدی در میراث فرهنگی خورد.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، با حکم محمد علی نجفی رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور، دکتر فرزین حق پرست عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به سمت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی منصوب شد.

 دکتر فرزین حق پرست فردا طی مراسمی با حضور دکتر حجت قائم مقام سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور و مسئولینی از استان، جانشین تراب محمدی در اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی می شود.

مهندس تراب محمدی که از مسئولین ارشد ستاد دکتر احمدی نژاد در آذربایجان شرقی بود، از ۳ تیر۸۷ مسئولیت این اداره کل را بر عهده داشت.

مراسم تودیع محمدی و معارفه حق پرست فردا برگزار می شود.

تکمیلی/ سوابق دکتر حق پرست:

فرزین حق‌پرست که از اساتید دانشگاه هنر اسلامی تبریز است، متولد ۱۳۴۶  شهرستان سراب بوده و فارغ‌التحصیل مهندسی معماری از دانشگاه تهران است.

وی همچنین دکترای معماری و تکنولوژی از دانشگاه کشور انگلستان در سال ۱۳۸۵ داشته و در کارنامه مدیریتی خود ریاست دانشکده معماری تبریز، رئیس مرکز تحقیقات بافت و بناهای تاریخی و هنر اسلامی تبریز را دارد.

حق‌پرست هم‌اکنون استاد دانشگاه تبریز و عضو هیئت علمی این دانشگاه از سال ۷۴ است.

انتهای خبر