نظر قوه قضاییه درباره دارایی وزرای احمدی‌نژاد

در اجرای اصل ۱۴۲ قانون اساسی وضعیت دارایی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و وزیران اطلاعات، ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه و شهرسازی رئیس جمهور سابق بررسی شد و افزایش نیافتن دارایی آنان به تأیید رئیس قوه قضاییه رسید. خبرگزاری ایسنا: در اجرای اصل ۱۴۲ قانون اساسی وضعیت دارایی معاون توسعه مدیریت و […]

در اجرای اصل ۱۴۲ قانون اساسی وضعیت دارایی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و وزیران اطلاعات، ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه و شهرسازی رئیس جمهور سابق بررسی شد و افزایش نیافتن دارایی آنان به تأیید رئیس قوه قضاییه رسید.

خبرگزاری ایسنا: در اجرای اصل ۱۴۲ قانون اساسی وضعیت دارایی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و وزیران اطلاعات، ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه و شهرسازی رئیس جمهور سابق بررسی شد و افزایش نیافتن دارایی آنان به تأیید رئیس قوه قضاییه رسید.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام دفتر اجرای اصل ۱۴۲ قانون اساسی وضعیت دارایی غلامحسین الهام معاون سابق توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات، محمدحسن نامی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات و علی نیکزاد ثمرین وزیر سابق راه و شهرسازی مورد رسیدگی قرار گرفت و با توجه به اظهارنامه‌های ابرازی مشمولان هنگام شروع و پایان خدمت مشخص شد افزایشی در دارایی نامبردگان و همسر و فرزندان آنان به وجود نیامده است.

آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه پس از پایان رسیدگی‌های دفتر اصل ۱۴۲ قانون اساسی با اتمام رسیدگی به این پرونده‌ها موافقت کرد.

انتهای خبر