مدیری دیگر از شهرستان خوی و این بارهم یک دامپزشک/ مدیرکل سابق دامپزشکی استان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی شد

بعد از انتصاب دیروز دکتر شهرتی فر به عنوان فرماندار تبریز، دومین چهره سیاسی حزبی استانداری آذربایجان شرقی هم منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل سابق دامپزشکی استان به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شد . استاندار آذربایجان شرقی در جلسه امروز ظهر (یکشنبه […]

بعد از انتصاب دیروز دکتر شهرتی فر به عنوان فرماندار تبریز، دومین چهره سیاسی حزبی استانداری آذربایجان شرقی هم منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل سابق دامپزشکی استان به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شد .

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه امروز ظهر (یکشنبه ) در جمع شهرداران استان ، دکتر محمدرضا خداوردی زاده را به عنوان مدیر عامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی و از تلاشهای سرهنگ غلامحسین نصیری در این سمت قدردانی نمود .

سرهنگ نصیری آخرین نظامی همکار سردار بیگی در استانداری بود، که از این مجموعه بیرون رفت.

دکتر خداوردی زاده از فعالان اصلاح طلب استان و عضو هیئت موسس جبهه مشارکت استان می باشد که در کارنامه مدیریتی خود مدیر کلی دامپزشکی استان آذربایجانشرقی و مدیریت حوزه ریاست سازمان دامپزشکی کشور را دارد.

دکتر خداوردی زاده با آغاز فعالیت دولت نهم(احمدی نژاد) ، مجبور به خداحافظی از سمت خود در دامپزشکی شده و بازنشسته شد که بعد از آن اقدام به فعالیت در بخش خصوص و تاسیس مرغداری کرده و یکی از مدیران موفق بخش خصوصی استان در صنعت پرورش مرغ استان به شمار می رود.

انتهای خبر