حکم وزیر رسید / پورمحمدی، رسما سرپرست دانشگاه تبریز شد

امروز با انتشار حکم انتصاب سرپرست جدید دانشگاه تبریز از سوی وزیر علوم، خبر چندروز پیش اعتدال پرس درخصوص انتصاب رئیس جدید دانشگاه تبریز تایید و به واقعیت پیوست. به گزارش اعتدال پرس، بر اساس حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دکتر محمدرضا پورمحمدی، استاد تمام جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه تبریز به عنوان سرپرست این […]

امروز با انتشار حکم انتصاب سرپرست جدید دانشگاه تبریز از سوی وزیر علوم، خبر چندروز پیش اعتدال پرس درخصوص انتصاب رئیس جدید دانشگاه تبریز تایید و به واقعیت پیوست.

به گزارش اعتدال پرس، بر اساس حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دکتر محمدرضا پورمحمدی، استاد تمام جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه تبریز به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب و معرفی شد.

در قسمتی از حکم دکتر فرجی‌دانا آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان و با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان ، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام و علم و فناوری ایفا کنید.

محمدرضا پورمحمدی، استاد گروه جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه تبریز، پیش از این در سال‌های ۸۴-۸۱  ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته است.

چاپ بیش از ۵۰ مقاله در مجلات معتبر علمی، ارائه ۱۴ مقاله در کنفرانس‌های داخلی و خارجی، راهنمایی و مشاوره ۶۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد، ۷ رساله دکتری، چاپ دو جلد کتاب، ریاست دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز ازدیگر سوابق علمی و اجرایی وی می‌باشد.

همچنین وزیر علوم، در نامه‌ای از زحمات پرویز آژیده قدردانی کرده است.

دانشگاه  تبریز به عنوان دومین دانشگاه کشور در حال حاضر با بیش از ۱۸ هزار نفر دانشجو و بیش از ۵۸۰ نفر هیئت علمی ۲۰۰ آزمایشگاه تخصصی و عمومی که برخی در دنیا و برخی خاورمیانه منحصر به فرد هستند، موزه تاریخ و فرهنگ، حوزه جانور شناسی، حوزه زمین شناسی، مرکز پردازش تصاویر ماهواره‌ای و مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی بزرگ، ظرفیت بسیار بزرگی را در کشور فراهم کرده تا برای اهداف والای جمهوری اسلامی به کار گرفته شود و تمام اینها نبوده مگر به نیت پاک و صادقانه مردم غیور آذربایجان که با پا فشاری‌های خود این نیت را از بالقوه به بالفعل در آوردند.

خبر قبلی اعتدال پرس در این خصوص:

رئیس دانشگاه تبریز رفتنی شد/ پورمحمدی، سرپرست بزرگترین دانشگاه استان

/

 

انتهای خبر