قتل ۲ خواهر ۶ و ۷ ساله توسط پدر سنگدل در تبریز

راز قتل دو خواهر خرد سال که به دست پدرشان، با دستگیری عامل جنایت‌ها فاش شد.  به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، ناصر جامی، فرمانده انتظامی شهرستان کلیبر در آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت: در پی گزارشی مبنی بر انتقال جسد دو دختر شش و هفت ساله از تبریز به یکی از […]

راز قتل دو خواهر خرد سال که به دست پدرشان، با دستگیری عامل جنایت‌ها فاش شد.

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، ناصر جامی، فرمانده انتظامی شهرستان کلیبر در آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت: در پی گزارشی مبنی بر انتقال جسد دو دختر شش و هفت ساله از تبریز به یکی از روستاهای تابعه برای دفن، به علت مشکوک بودن موضوع ماموران در محل حاضر شده و از پدر دو دختر فوت شده، تحقیق کردند.

وی افزود: پدر دختران در تحقیقات عنوان کرد، دخترانش در تبریز دچار گاز گرفتگی شده و فوت کرده اند.

جامی تصریح کرد: ماموران با بررسی های اولیه و مشکوک شدن به موضوع، با هماهنگی قضایی اجساد را به پزشکی قانونی تبریز انتقال داده و پس از معاینات، ادعای پدر مبنی بر مسمومیت و خفگی با گاز بخاری رد شد.

پزشکی قانونی تبریز اعلام کرد، مرگ دختران بر اثر ضرب و جرح و فشار بر حنجره بوده است. پدر متوفیان با توجه به خراشیدگی سطحی پوست دست راست به پزشکی قانونی اعزام و معلوم شد محل ضایعه می تواند دفاعی باشد.

وی خاطرنشان کرد: متهم برای تحقیقات به پلیس آگاهی استان تحویل و در تحقیقات فنی- پلیسی لب به اعتراف گشود و عنوان کرد به دلیل اختلاف خانوادگی، یک و نیم سال پیش همسرم ما را ترک کرده و قصد طلاق دارد و از آن زمان من با دو دختر فوت شده ام در منزل استیجاری زندگی می کردیم.

روز حادثه ساعت ۷ صبح برای کار از منزل خارج شدم و ساعت پنج بعد از ظهر به منزل بازگشتم. در را زدم اما کسی در را باز نکرد. از طریق پشت بام وارد خانه شدم و دیدم دختر کوچکم زهرا در منزل خوابیده و لوله بخاری هم افتاده است. شیر بخاری را بستم و از منزل خارج شدم.

فرمانده انتظامی کلیبر گفت: در ادامه تحقیق ازمتهم معلوم شد وی به دختر بزرگش زنگ زده و او که با دوستش بازی می کرده، بعد از پنج دقیقه به خانه برگشته و این در حالی بوده که دختر دیگرش هم در خانه بوده است.

وی افزود: در ادامه مشخص شد، متهم هردوی آنها را ابتدا کتک زده و چند ضربه سیلی به صورت و چند لگد به کمر، آنها زده و سپس برای خرید شیر از منزل خارج شده و نیم ساعت بعد وقتی برگشته، دیده هر دوی آنها فوت کرده اند.

وی یادآور شد: سپس متهم خواهرش را در جریان گذاشته و جسد هر دو بچه را با خودروی شخصی به روستای زادگاهش در شهرستان کلیبر برده تا دفن کند.

با اعتراف متهم، دستور قضایی در این باره صادر شد و وی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای خبر