انتقاد از انتصاب مدیرعامل جدید مترو تبریز در صحن شورا/ نجفی: من فقط یک رای داشتم

عضو شورای شهر تبریز در جلسه علنی صبح امروز شورای شهر از دولت در بکارگیری بازنشستگان در سازمان قطار شهری انتقاد کرد. به گزارش اعتدال پرس، شیاری در جلسه امروز شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه در خود مجموعه شهرداری نیروهای جوان و پرانرژی وجود دارد که باید از آنها استفاده شود، اظهار کرد: […]

عضو شورای شهر تبریز در جلسه علنی صبح امروز شورای شهر از دولت در بکارگیری بازنشستگان در سازمان قطار شهری انتقاد کرد.

به گزارش اعتدال پرس، شیاری در جلسه امروز شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه در خود مجموعه شهرداری نیروهای جوان و پرانرژی وجود دارد که باید از آنها استفاده شود، اظهار کرد: آیا آقای پشمینه آذر توان ترخیص واگن ها و اجرای مصوبات شورا را دارد؟

وی همچنین با انتقاد از دولت تدبیر و امید اظهار داشت: این دور از تدبیر است که با وجود اینکه سیاست نظام در عدم بکارگیری بازنشسته هاست از بازنشستگان در سازمان مهمی همچون مترو استفاده شود و باعث شود امید مردم ناامید گردد.

وی به شهردار تبریز گفت: وقتی پول هزینه های مترو را شهرداری پرداخت می کند باید نظرات شورا و شهرداری نیز لحاظ شود و این عنوان نشود که رئیس شورا و شهرداری یک رای دارد و این کار از طریق استانداری صورت گرفته است.

نجفی شهردار تبریز نیز که در این جلسه حضور داشت، در خصوص انتخاب مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز گفت: بنده یک رای داشتم و در این خصوص دیگران نیز تصمیم گیرنده بودند.

انتهای خبر