ششمین شغل ترکان در دولت اعتدال

رئیس جمهوری در حکمی مهندس اکبر ترکان را به سمت رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب کرد. به گزارش اعتدال پرس، حسن روحانی رییس جمهوری در حکمی اکبر ترکان را به سمت رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب کرد. این در حالی است که پیش از این  رئیس جمهور دولت یازدهم طی احکامی ترکان را […]

رئیس جمهوری در حکمی مهندس اکبر ترکان را به سمت رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب کرد.

به گزارش اعتدال پرس، حسن روحانی رییس جمهوری در حکمی اکبر ترکان را به سمت رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب کرد.

این در حالی است که پیش از این  رئیس جمهور دولت یازدهم طی احکامی ترکان را به عنوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران ، سرپرست موقت سازمان فضایی ایران، شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور، معاونت امور بین الملل ریاست جمهوری و دبیرخانه جنبش عدم تعهد منصوب کرده بود.

متن حکم حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس اکبر ترکان

در اجرای ماده (۲۲) قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب ۱۳۷۴٫۱۱٫۲۹ مجلس شورای اسلامی و ماده (۱۱۵) آیین نامه اجرایی آن قانون مصوب ۱۳۷۵٫۱۱٫۱۷ هیأت وزیران، با عنایت به تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم راه و شهرسازی، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان «رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان» منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری

انتهای خبر