معرفی مدیران جدید دستگاه های اجرایی آذربایچان شرقی در نشست شورای اداری

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان، مدیران کل “امنیتی و انتظامی” و “سیاسی و انتخابات” استانداری  و چند مدیر جدید استانی را معرفی کرد. به گزارش اعتدال پرس، اسماعیل جبارزاده درجمع مسوولان دستگاه‌ های اجرایی، روسای سازمان‌ها و فرمانداران استان، محمود چمنی و رضا استادرحیمی را به ترتیب به عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی […]

image_pdfimage_print

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان، مدیران کل “امنیتی و انتظامی” و “سیاسی و انتخابات” استانداری  و چند مدیر جدید استانی را معرفی کرد.

به گزارش اعتدال پرس، اسماعیل جبارزاده درجمع مسوولان دستگاه‌ های اجرایی، روسای سازمان‌ها و فرمانداران استان، محمود چمنی و رضا استادرحیمی را به ترتیب به عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی و مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی معرفی کرد.

محمود چمنی دارای سابقه فرمانداری در شهرستان‌های هریس، مرند و تبریز بوده و رضا استادرحیمی نیز در سوابق کاری خود، مدیرکلی امور اجتماعی استانداری و ریاست سازمان ملی جوانان آذربایجان شرقی را به همراه دارد.

دراین نشست همچنین مهندس حسین نجاتی به عنوان مدیرعامل شرکت مس آذربایجان ، مهندس محمدصادق پشمینه آذر به عنوان مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز ( مترو) ،مهندس مظفری به عنوان مدیر عامل جدید شهر جدید سهند ، مهندس کریم مهری به عنوان رییس سازمان جهاد کشاورزی ، محمد رضا پورمحمدی به عنوان رییس دانشگاه تبریز به اعضای شورای اداری استان معرفی شدند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در احکام  جداگانه ای ، سید حجت کبیری را به عنوان مشاور خود و محسن ایران‌زاد را به عنوان دبیر شورای مشاوران استاندار منصوب کرد.

انتهای خبر