فیلم دختر علی پروین در سینما

علی پروین که برای تماشای «دربست آزادی» و بازی دخترش به کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر آمده است،‌ گفت: اگر بازی خوبی از دخترم نبینم دیگر صلاح نمی‌بینم، دنبال بازیگری برود. به گزارش اعتدال پرس، سرپرست جدید باشگاه «پرسپولیس» شنبه ۱۹ بهمن ماه در برج میلاد حضور یافت تا به تماشای فیلم دخترش لادن پروین در […]

image_pdfimage_print

علی پروین که برای تماشای «دربست آزادی» و بازی دخترش به کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر آمده است،‌ گفت: اگر بازی خوبی از دخترم نبینم دیگر صلاح نمی‌بینم، دنبال بازیگری برود.

به گزارش اعتدال پرس، سرپرست جدید باشگاه «پرسپولیس» شنبه ۱۹ بهمن ماه در برج میلاد حضور یافت تا به تماشای فیلم دخترش لادن پروین در جدیدترین ساخته‌ی مهرشاد کارخانی بنشیند.او با بیان اینکه فرزندش به رشته ورزشی والیبال همواره علاقه داشته اما از ابتدا عاشق سینما بوده است، ادامه داد: خودم هم عاشق سریال‌های ایرانی هستم و فقط تلویزیون ایران را نگاه می‌کنم البته گاهی برخی برنامه‌های ماهواره‌ای را هم می‌بینم. همچنین از میان سریال‌هایی که اخیرا دیده‌ام سریال «آوای باران» بود که حیف شد که تمام شد، مخصوصا به خاطر نقش باران که بازیگر آن خیلی خوب آن را بازی می‌کرد.

پروین با اشاره به اینکه برای تماشای «دربست آزادی» و به خاطر دخترش جلسه‌ای را به تاخیر انداخته است، گفت: اولین‌بار است که به جشنواره فجر می‌آیم، در حالی که سینما رفتن را خیلی دوست دارم اما در صورتیکه مثل امروز، یواشکی مرا به گوشه‌ای بیاورند، راحت‌تر هستم.

او خاطرنشان کرد: آخرین باری که به سینما رفته‌ام برای تماشای فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» بوده و بعد از آن دیگر نتوانسته‌ام به سینما بروم. البته هر شب برنامه هفت را می‌بینم ولی تا یک و نیم شب بیشتر دوام نمی‌آورم.

این بازیکن و مربی سابق پرسپولیس همچنین اضافه کرد: از گوشه و کنار می‌شنوم که اوضاع سینما چگونه است و به نظر می‌رسد که سینما هم کم کم دارد مثل فوتبال می‌شود. مسئولان باید به داد سینما برسند و کاری کنند که علاقه‌ای که مردم به سینما دارند حفظ شود. برای این کار خوب است سرمایه یا وام‌های دو، سه درصدی به فیلمسازان و مخصوصا به سالن‌دارها و سینماداران بدهند تا اوضاع بهتر شود.

علی پروین در ادامه‌ی گفت وگوی خود با ایسنا‌، اضافه کرد: همین باشگاه پرسپولیس در حال حاضر بدهی دارد و در یک سال آینده حدود ۲۰ میلیارد تومان نیاز دارد اوضاع مالی باشگاه کمی خراب است و از نظر مالی زیر فشار هستیم. با این حال اگر فردا از بازی خود در شیراز نتیجه بگیریم برای قهرمانی می‌رویم.

او همچنین با اشاره به اینکه در پشت صحنه کار دخترش نیز یک جلسه حضور داشته است ، بیان کرد: دوست داشتم برای کار مسعود کیمیایی سرمایه‌گذاری کنم چون آدم‌هایی هستند که هم برای ورزش و هم برای سینما کار کرده‌اند و سرمایه گذاشته‌اند اما سودی هم نمی‌خواهند. فقط همین که بدانند سرمایه‌ای که می‌گذارند برگردانده خواهد شد به سینما کمک خواهند کرد، مخصوصا اینکه افرادی مثل هدایتی در اطراف ما زیاد هستند.

به نقل از ایسنا،‌علی پروین را که برای تماشای «دربست آزادی» به برج میلاد آمده است، جمعی دیگر از خانواده‌اش همراهی کردند.

«دربست آزادی» به کارگردانی مهرشاد کارخانی که در بخش «نوعی تجربه» سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده است.

انتهای خبر