انتخاب ۸ عضو معتمد هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان تبریز

ترکیب معتمدان هیئت اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تبریزمشخص شد.  به گزارش اعتدال پرس، بر اساس رای گیری که میان معتمدین انتخب شده از سوی فرماندار تبریز و در حضور فرماندار و دیگر مسئولین هیئت اجرایی انتخابات صورت گرف؛ فرخ جلالی، غفار رستمی، علی اکبر دانشور، مسعود نقیب، حسن […]

ترکیب معتمدان هیئت اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تبریزمشخص شد.

 به گزارش اعتدال پرس، بر اساس رای گیری که میان معتمدین انتخب شده از سوی فرماندار تبریز و در حضور فرماندار و دیگر مسئولین هیئت اجرایی انتخابات صورت گرف؛ فرخ جلالی، غفار رستمی، علی اکبر دانشور، مسعود نقیب، حسن هدایی، میکاییل جمال پور، حسن باحجب و حجت الاسلام احمد حمیدی از بین معتمدین دعوت شده به عنوان اعضای معتمد هیئت اجرایی انتخاب شدند.

این افراد به همراه فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و رئیس ثبت احوال، اعضای یازده نفری هیئت اجرایی شهرستان تبریز برای انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را تشکیل می‌دهند.

براساس ماده ۳۹ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بعد از ثبت نام داوطلبان استعلام از مراجع چهارگانه دادگستری، نیروی انتظامی، ثبت احوال و اطلاعات انجام و تا هفت روز صلاحیت افراد برای حضور در صحنه انتخابات اعلام می‌شود.

مهلت ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی هفت روز از ۲۶ فروردین تا پایان وقت اداری اول اردیبهشت خواهد بود.

انتهای خبر