یک سایت حامی دولت از احتمال تغییر وزیر صنعت خبر داد

در طول مدت سپری شده از عمر دولت، نعمت زاده با انتقادات پرشماری روبرو شد. شنیده ها همچنین حاکی از این است که درخواست جدایی نعمت زاده از دولت توسط شخص خود وی به رییس جمهوری داده شده است و از سوی دیگر خبر می رسد که نهاوندیان اختلافاتی در نهاد ریاست جمهوری ... به […]

image_pdfimage_print

در طول مدت سپری شده از عمر دولت، نعمت زاده با انتقادات پرشماری روبرو شد. شنیده ها همچنین حاکی از این است که درخواست جدایی نعمت زاده از دولت توسط شخص خود وی به رییس جمهوری داده شده است و از سوی دیگر خبر می رسد که نهاوندیان اختلافاتی در نهاد ریاست جمهوری ...

به گزارش اعتدال پرس، کیهان نوشت: یک سایت حامی دولت از احتمال چند تغییر در وزارت صنعت، دفتر رییس جمهور و نهاد ریاست جمهوری خبر داد.

در حالی که چند روزی از استعفای رییس سازمان میراث فرهنگی سپری نشده، «خرداد نیوز» از بروز اختلاف در تیم مدیریتی دولت و آغاز تغییرات گسترده در وزارت صنعت، سرپرست نهاد ریاست جمهوری و مسئول دفتر رییس جمهور پرده برداشت و نوشت: «جابجایی در میان مدیران امری طبیعی و لازمه سامان بخشی بهینه به حوزه‌های مختلف و وسیع امور اجرایی است. افرادی که براساس توانایی‌ها، مقتضیات و ظرفیت‌های تازه بروز یافته و لزوم تغییرات انسجام بخش از جایگاهی به جایگاه دیگر می‌روند تا برون‌دادی مقبول را رقم بزنند.»

به گزارش سایت خرداد این روزها شایعات پررنگی در خصوص چند جابجایی بزرگ در دولت به گوش می‌رسد. منابع مطلع خبراز سه تغییر عمده در دولت می‌دهند. تغییراتی که هنوز نهایی نشده اما صحبت و بحث در خصوص آن به گوش می‌رسد. گویا محمد رضا نعمت‌زاده، رییس ستاد انتخاباتی روحانی و وزیر صنعت و معدن و تجارت، بزودی دولت را ترک خواهد کرد و ظاهراً پیشنهاد تصدی وزارت به محمد نهاوندیان رییس دفتر دکتر روحانی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری داده شده است.

در همین رابطه خبر می‌رسد که قرار است حسین فریدون برادر رییس جمهور و مشاور عالی وی جایگزین نهاوندیان در دفتر رییس جمهوری شده و سمت ریاست دفتر رییس جمهوری را برعهده بگیرد.

از سوی دیگر خبر می‌رسد محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری در حال حاضر قرار است به جای نهاوندیان سرپرستی نهاد ریاست جمهوری را برعهده بگیرد.

در طول مدت سپری شده از عمر دولت، نعمت‌زاده با انتقادات پرشماری روبرو شد. شنیده‌ها همچنین حاکی از این است که درخواست جدایی نعمت‌زاده از دولت توسط شخص خود وی به رییس جمهوری داده شده است و از سوی دیگر خبر می‌رسد که نهاوندیان اختلافاتی در نهاد ریاست جمهوری با برخی از افراد پیدا کرده است که قصد رفتن به وزارت صنایع را دارد.

در همین حال فارس خبر داد «سینکی» دبیر ستاد تنظیم بازار شده و این ستاد بدون خبری شدن، به ریاست جمهوری منتقل شده است.

انتهای خبر