ترور نافرجام امام جمعه بزمان در سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام ˈعبدالمجید جهانگیریˈ امام جمعه موقت شهر بزمان در جنوب سیستان و بلوچستان از سوء قصد مسلحانه افراد مسلح جان سالم به در برد. به گزارش اعتدال پرس، در این ترور که ساعتی پیش در مقابل منزل مسکونی امام جمعه موقت بزمان صورت گرفت، چند گلوله به در، پنجره و دیوارهای خانه وی اصابت […]

حجت الاسلام ˈعبدالمجید جهانگیریˈ امام جمعه موقت شهر بزمان در جنوب سیستان و بلوچستان از سوء قصد مسلحانه افراد مسلح جان سالم به در برد.

به گزارش اعتدال پرس، در این ترور که ساعتی پیش در مقابل منزل مسکونی امام جمعه موقت بزمان صورت گرفت، چند گلوله به در، پنجره و دیوارهای خانه وی اصابت کرد اما آسیبی به حجت الاسلام جهانگیری وارد نشد.

خبرنگار ایرنا در این رابطه با ˈمحمود سرحدیˈ معاون سیاسی فرماندار ایرانشهر تماس گرفت که وی ضمن تایید اصل خبر ارائه جزئیات را به بررسی بیشتر موکول کرد.

بخش بزمان به مرکزیت شهر بزمان از توابع ایرانشهر در فاصله ۱۰۰ کیلومتری مرکز این شهرستان، در ۴۳۰ کیلومتری جنوب زاهدان قرار دارد.

طی چند ماه گذشته و پس از انتصاب حجت الاسلام ˈعیسی بزمانیˈ امام جمعه بزمان به عنوان مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، اقامه نماز جمعه بر عهده حجت الاسلام جهانگیری است که امشب مورد سوء قصد قرار گرفت.

حجت الاسلام جهانگیری هفته گذشته در اجتماع راه پیمایان ۲۲ بهمن بزمان خطاب به اشرار مسلح، خواستار تقویت وحدت به منظور امنیت پایدار در منطقه شده بود.

در لحظه ارسال این خبر خبرنگار ایرنا موفق به ارتباط تلفنی با امام جمعه موقت بزمان شد که وی با تایید سلامتی خود ابراز داشت: هم اکنون در حالیکه ماموران نیروی انتظامی در محل مشغول بررسی موضوع هستند، شماری از مردم منطقه نیز با تجمع در منزل اینجانب خشم و نفرت خود را از هر گونه شرارت ابراز داشتند.

انتهای خبر