تبلیغات زودهنگام انتخابات در تبریز کلید خورد/ سکوت تامل برانگیز مراجع نظارتی برابر قانون شکنی آشکار کاندیداهای شیفته خدمت!

تبلیغات خیابانی زودرس برخی کاندیداهای انتخابات بخصوص شوراها در تبریز در حالی کلید خورده است که تبلیغات زودتر ازموعد، غیر قانونی بوده و طبق نص صریح قانون انتخابات مستوجب برخورد مراجع نظارتی و قضائی خواهد بود. افرادی که در ماه های گذشته اعلام کرده در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا خواهند شد امروزه به شکل های […]

تبلیغات خیابانی زودرس برخی کاندیداهای انتخابات بخصوص شوراها در تبریز در حالی کلید خورده است که تبلیغات زودتر ازموعد، غیر قانونی بوده و طبق نص صریح قانون انتخابات مستوجب برخورد مراجع نظارتی و قضائی خواهد بود.

افرادی که در ماه های گذشته اعلام کرده در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا خواهند شد امروزه به شکل های مختلف در خیابان‌های اطراف تبریز خودنمایی می کنند.

از آن جمله در نماز جمعه عبادی سیاسی!! دیروز تبریز کاندیداهای عجول و قانون مدار شیفته خدمت! با پخش ویژه‌‌نامه‌های چهار صفحه‌ای که با لو‌گو‌های مختلف اما با تاریخ اسفند و منقش به عکس و علت حضور در انتخابات، نظریه درباره مسائل مختلف از جمله اقتصادی و سیاسی در این  نشریه چهار صفحه‌ای چاپ شده است را در خیابان‌های اطراف مصلی حضرت امام خمینی تبریز پخش و  ابراز وجود کردند.

به گزارش اعتدال پرس  به نقل از خبرگزاری فارس ، با وجود اینکه ۶۳ روز به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها مانده است، تبلیغات زودهنگام و زودرس برخی کاندیداها در این دو انتخابات که قصد دارند در انتخابات شرکت کنند، در تبریز آغاز شده است.

شور در میان کاندیداهای شورا در تبریز

شور انتخاباتی که در میان کاندیداهای شورای اسلامی شهر تبریز از نوروز کلید خورده رفته رفته داغ شده بطوریکه دیروز اطرافیان برخی کاندیداها در خیابان‌های حاشیه نماز جمعه تبریز با درست کردن حلقه‌های مصنوعی و پرسش از کاندیدای خود در مورد مسائل شهری به دنبال ابراز نظر کاندیدای خود بودند تا بتوانند از حالا نظر نمازگزاران را به کاندیدای خود جلب کنند.

تبلیغات زودهنگام و زودرس انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر  همچون ارسال پیامک‌های گسترده‌ به مناسبت‌های مختلف، پهن شدن سفره‌های نهار و شام در بسیاری از هتل و رستوران‌ها و حتی ستادهای تبلیغاتی از سوی کاندیداهای احتمالی در حالی است که ۶۳ روز به برگزاری انتخابات مانده است.

باید منتظر واکنش مسئولان نظارتی انتخابات در استان در برابر این قانون شکنی های آشکار  کاندیداهای عجول و قانون مدار شیفته خدمت! شد. آیا باید امیدوار بود…!؟

انتهای خبر