تکلیف سهام عدالت تا شش ماه آینده مشخص می شود

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت: با تدبیر دولت یازدهم نواقص و اشکالات سهام عدالت تا چند ماه آینده برطرف شده و مردم به زودی از نتایج مثبت سهام عدالت بهره مند می شوند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، علی اشرف پورحسینی صبح پنج شنبه در اولین جلسه اقتصادی خود در آذربایجان […]

image_pdfimage_print

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت: با تدبیر دولت یازدهم نواقص و اشکالات سهام عدالت تا چند ماه آینده برطرف شده و مردم به زودی از نتایج مثبت سهام عدالت بهره مند می شوند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، علی اشرف پورحسینی صبح پنج شنبه در اولین جلسه اقتصادی خود در آذربایجان شرقی در سال جدید در جمع مدیران اقتصادی و اجرایی آذربایجان شرقی و شهرستان ویژه مرند گفت: تکلیف سهام عدالت حداکثر تا شش ماه آینده مشخص می شود.

D012010SC0048

وی با انتقاد از برخی نواقصات در دولت گذشته در خصوص سهام عدالت گفت: در دولت گذشته آینده خوبی برای این سهام پیش بینی نمی شد ولی در دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های صورت گرفته و اتخاذ نظرات کارشناسی، مردم از نتایج مثبت آن بهره مند می شوند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین با بیان اینکه اولویت اقتصادی دولت در سال جدید در کنار اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بحث سهام عدالت خواهد بود، افزود: سهام عدالت تا سه سال آینده آزاد می شود و در شش ماه اول نیز این موضوع نهایی می شود.

وی با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی در شهرستان ها گفت: وظیفه دولت آماده سازی بستر برای فعالیت های اقتصادی است که بسترهای لازم برای جذب سرمایه گذار در دولت یازدهم نیز از سال گذشته فراهم شده است.

گفتنی است،وی رییس ستاد انتخاباتی روحانی در استان آذربایجانشرقی بوده است.

انتهای خبر