وقتی بازیگر معروف تلویزیون، بساط تبلیغات صداوسیما را بهم می‌ریزد

صداوسیما که این روزها تبلیغات زیادی را در برنامه های مختلف از عمو پورنگ گرفته تا سریال های عید نوروز گنجانده با واکنش های منفی از سوی مردم مواجه شده است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از تیک، درحالیکه تبلیغات پی در پی در برنامه هایی نظیر عمو پورنگ و سریال ها به شدت […]

صداوسیما که این روزها تبلیغات زیادی را در برنامه های مختلف از عمو پورنگ گرفته تا سریال های عید نوروز گنجانده با واکنش های منفی از سوی مردم مواجه شده است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از تیک، درحالیکه تبلیغات پی در پی در برنامه هایی نظیر عمو پورنگ و سریال ها به شدت ازار دهنده شده و حتی منجر به نتیجه ی عکس شده، مهمانان دعوت شده به صداوسیما گهگاه لب به انتقاد از این مسئله گشوده اند. اخیرا حجت الاسلام ماندگاری در برنامه ی زنده، روند و سیاست تبلیغاتی صداوسیما را به باد انتقاد گرفت.

داریوش ارجمند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون نیز که روز یکشنبه به برنامه ای تبلیغاتی و زنده دعوت شده بود نیز با کنایه و شوخی از این تبلیغات انتقاد کرد.

داریوش ارجمند در واکنش به مجریان برنامه که بحث را به هر طریقی به موضوع برنج می کشاندند گفت:  اینکه در غذاها برنج هم باشد، افتخاری نیست، آن هم با این برنج های سمی در این روزگار.

مجریان که دست پاچه شده بودند گفتند: بعضی از برنج ها مثل اوازه اینطور نیست.

بازیگر نقش مالک اشتر سریال امام علی (ع) به کنایه گفت: خدا توفیقش دهد، خدا خیرش دهد.

وی ادامه داد: اینجا، یک طرف پرچم ایران برافراشته شده و در طرف دیگر پرچم این برنج.

ارجمند در ادامه این سئوال را مطرح کرد و گفت: این همان برنجی است که هفته ای ۱۱۰ میلیون جایزه می دهد؟ اینها کجا می کارند و برمی دارند و فروشند، بگویند ما هم برویم آنجا.

این بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: مگر اینها چقدر در می آورند که ۱۱۰ میلیون در هفته جایزه می دهند.

وی افزود: لااقل، قیمتش را پایین بیاورند و به جای آن، این قرعه کشی ها را تعطیل کنند.

ارجمند در پایان گفت: البته جنس خوب که تبلیغ نمی کند.

مجریان برنامه که از اظهارات داریوش ارجمند متعجب شده بودند، اعلام کردند که باید قسمت دیگری از برنامه پخش شود.

در همین حال، ارجمند گفت: بریم که کار دارد به جاهای حساس می کشد.

انتهای خبر