دبیر ستاد خدمات سفر منطقه آزاد ارس اعلام کرد: مسافرت ۳٫۵ میلیون نفر گردشگر نوروزی به ارس

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس گفت: طی ایام نوروز سالجاری ۳ میلیون و ۵۰۷ هزار و ۷۹۵ نفر منطقه آزاد ارس را مقصد گردش نوروزی خود انتخاب کردند. به گزارش  اعتدال پرس، بهرام سرمست با بیان اینکه این منطقه زیبا و خوش آب و هوا ارس همچون سال‌های گذشته مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی […]

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس گفت: طی ایام نوروز سالجاری ۳ میلیون و ۵۰۷ هزار و ۷۹۵ نفر منطقه آزاد ارس را مقصد گردش نوروزی خود انتخاب کردند.

به گزارش  اعتدال پرس، بهرام سرمست با بیان اینکه این منطقه زیبا و خوش آب و هوا ارس همچون سال‌های گذشته مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفت، اظهار داشت: این میزان گردشگر در قالب ۸۷۶ هزار و ۹۴۸ خودرو وارد منطقه آزاد ارس شدند.

وی با اشاره به جاری بودن ترافیک سنگین موجود در مسیرهای منتهی به ارس در ایام نوروز گفت: در حالی که مسیرهای منتهی به این منطقه پرترافیک گزارش می‌شد اما با همکاری راهنمایی و رانندگی، پلیس راه و گروه های امداد و نجات سازمان منطقه آزاد ارس و هلال احمر خوشبختانه هیچ حادثه منجر به فوت گزارش نشد و گردشگران ایام عید باستانی نوروز را در هوایی بهاری و طبیعتی زیبا سپری کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد ارس در ادامه به پر بازدیدترین مراکز گردشگری ارس در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: کلیسای سنت استپانوس، امام‌زاده سیدمحمد نوجه مهر، آبشار آسیاب و پارک کوهستان ارس از جمله پرترددترین و پربازدیدترین نقاط در ایام نوروز بودند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس افزود: ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد ارس در طول ایام نوروز سالجاری با ۶۵ عنوان برنامه مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی و مسابقات مختلف ساعات و روزهای شیرینی را برای گردشگران نوروزی فراهم نمود.

این در حالی است که بارش برف و باران و سرمای شدید در روزهای ۹ و ۱۰ و ۱۱ مسافران نوروزی را در سراسر کشور و از جمله در منطقه آزاد ارس غافلگیر کرد.

انتهای خبر