پایان غیبت یک ماهه استاندار و اولین حضور رسمی جبارزاده در سال جدید/ استاندار: همه باید توسعه استان را باور کنیم

استاندار اذربایجان شرقی تصریح کرد: درسال جدید که ازسوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده باید عزم خود را جزم کنیم و با روحیه جهادی سال های نخستین انقلاب توسعه استان را رقم زنیم . به گزارش اعتدال پرس، دکتر اسماعیل جبارزاده ظهر […]

استاندار اذربایجان شرقی تصریح کرد: درسال جدید که ازسوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده باید عزم خود را جزم کنیم و با روحیه جهادی سال های نخستین انقلاب توسعه استان را رقم زنیم .

به گزارش اعتدال پرس، دکتر اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در دیدار نوروزی کارکنان استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد : آذربایجان شرقی به لحاظ ظرفیت های تاریخی و فرهنگی شرایط و امکانات لازم برای توسعه را دارد کافی است همه ما به عنوان اعضای ستاد عمران و آبادی استانداری توسعه را باور کنیم و شکوفایی آن را در سال جدید محقق سازیم .

وی افزود : هریک از کارکنان ، مدیران و معاونان و بدنه دستگاه های اجرایی استان باید خود را عضو فعال ستاد عمران و آبادی استانداری بدانند و با الهام از سبک مدیریت شهید بزرگ خطه آذربایجان آقا مهدی که عینیت مدیریت جهادی را درعمل به منصه ظهر رساند ، دررفع مشکلات مردم و توسعه استان بکوشند.

استاندار آذربایجان شرقی با گرامیداشت سالروز رحلت دخت گرانقدر حضرت رسول اکرم ص و با نقل روایتی ازایشان تصریح کرد : هیچ خدمت و عباداتی بالاتر از خدمت خالصانه به مردم نیست ، به ویره به مردم نجیب و متدین ایران اسلامی که طی ۳۵ سال گذشته به رغم تحمل مشکلات و سختی ها همواره در کنار مسوولان بوده و درحساس ترین شرایط سیاسی با جان و دل از نظام و انقلابشان پاسداری و حمایت کرده و می کنند.

جبارزاده سال جدید را برای آذربایجان شرقی ، سال شکوفایی اقتصادی ، فرهنگی و سال رفع مشکلات به ارث مانده از گذشته بیان کرد و گفت : این خطه به دلیل ظرفیت های تاریخی و گذشته درخشان خود درعرصه های سیاسی و اقتصادی با مردمان غیرتمند و سخت کوش ، شایستگی این را دارد که دوباره نام آور و اولین ها درمیان تمامی استان های کشور باشد و به جایگاه اصلی خود باز گردد و تحقق این مهم با همت جمعی و مدیریت جهادی دور از دهن نیست .

* گفتنی است آخرین برنامه  رسمی و حضور دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی  در انظار عمومی، مربوط به دیدار با معاون وزیر خارجه در ۲۵ اسفند بود که بعد از آن به دلایلی که هرگز اطلاع رسانی نشد، استاندار در هیچ  برنامه  و جلسه ای حضور پیدا نکرد که می بایست روابط عمومی استانداری علت این غیبت طولانی مدت و یک ماهه استاندار را برای افکار عمومی  اطلاع رسانی می کردند تا  از بروز برخی شایعات جلوگیری شود.

انتهای خبر