توضیحات وزارت ارشاد درباره دیدار جنتی و خاتمی

       بابک دربیکیˈ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: حضور ˈعلی جنتیˈ در دیدار نوروزی ˈسید محمد خاتمیˈ امری شخصی و در حد دیدارهای دوستانه ی نوروزی بوده است . به گزارش اعتدال پرس، دربیکی در گفت وگو با ایرنا، در خصوص اخبار مربوط به ملاقات جنتی و خاتمی گفت: آقایان جنتی […]

       بابک دربیکیˈ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: حضور ˈعلی جنتیˈ در دیدار نوروزی ˈسید محمد خاتمیˈ امری شخصی و در حد دیدارهای دوستانه ی نوروزی بوده است .

به گزارش اعتدال پرس، دربیکی در گفت وگو با ایرنا، در خصوص اخبار مربوط به ملاقات جنتی و خاتمی گفت: آقایان جنتی و خاتمی از دوستان قدیمی هستند و با توجه به این آشنایی طولانی مدت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تبریک عید نوروز، در زمان سه ساعته ای که خاتمی ملاقات حضوری نوروزی داشت، در حدود ۱۰ تا ۱۵دقیقه با وی دیدار کرد.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد تاکید کرد: در این دیدار کاملا شخصی، هیچ مقام رسمی از وزارت ارشاد ، آقای وزیر را همراهی نکرد.

دربیکی افزود: این توضیح تنها برای تنویر افکار عمومی و تبیین دقیق موضوع است که در برخی رسانه ها به دقت و درستی بیان نشده بود، برخی آن را دستمایه ای جهت ایجاد حاشیه های جدید برای وزارت ارشاد قرار داده اند.

انتهای خبر