دلیل‌ سفر‌ یک ماهه‌ وزیر‌ صنعت‌ به‌ آلمان

وزیر صنعت بعد از گذراندن تعطیلات نوروزی در آلمان و انجام عمل جراحی گوش به ایران برگشت و روز شنبه در دیدار نوروزی با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت بعد از گذراندن تعطیلات نوروز در آلمان و انجام عمل پیچیده گوش […]

وزیر صنعت بعد از گذراندن تعطیلات نوروزی در آلمان و انجام عمل جراحی گوش به ایران برگشت و روز شنبه در دیدار نوروزی با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت بعد از گذراندن تعطیلات نوروز در آلمان و انجام عمل پیچیده گوش به ایران بازگشت.

وی روز شنبه در دیدار با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد و در این جلسه دلیل سفر خود به آلمان را انجام عمل پیچیده گوش اعلام کرد.

وزیر  صنعت، معدن و تجارت در این دیدار گفته است تکنولوژی این عمل حدود ۸۰ سال آینده به ایران خواهد رسید.

خبرگزاری فارس: نعمت‌زاده دلیل سفرش به آلمان را جراحی پیچیده گوش اعلام کرد

دیدار نوروزی وزیر صنعت در حالی برگزار شد که بحث‌هایی در مورد احتمال خروج وی از وزارت صنعت و انتخاب یک شخص جدید به عنوان صنعت مطرح است.

از رضا ویسه رئیس اسبق سازمان گسترش و مؤذن‌زاده رئیس اسبق سازمان توسعه معادن به عنوان گزینه‌های احتمالی برای وزارت صنعت نام برده می‌شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا به همراه رئیس جمهور عازم سیستان می شود و شنبه نیز نمایشگاه توانمندی بانوان در توسعه پایدار را افتتاح خواهد کرد.

 

انتهای خبر