مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در لباس مربیگری بانوان آمریکا+ عکس

تازه‌ترین تصویر از امید نمازی در کنار جیل اِلیس سرمربی جدید تیم‌ملی زنان امریکا. تیم زنان امریکا در دو بازی دوستانه برابر چین به برتری دو بر صفر و سه بر صفر دست یافت. به گزارش اعتدال پرس به نقل از افکارنیوز، در هفته‌های اخیر بحث‌های زیادی پیرامون جدایی امید نمازی، دستیار سابق کارلوس کی‌روش به […]

تازه‌ترین تصویر از امید نمازی در کنار جیل اِلیس سرمربی جدید تیم‌ملی زنان امریکا. تیم زنان امریکا در دو بازی دوستانه برابر چین به برتری دو بر صفر و سه بر صفر دست یافت.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از افکارنیوز، در هفته‌های اخیر بحث‌های زیادی پیرامون جدایی امید نمازی، دستیار سابق کارلوس کی‌روش به وجود آمد که در نهایت با ناراحتی طرفین و انتقاد علنی علی کفاشیان از نمازی بابت ترک ناگهانی تیم‌ملی همراه بود.

نمازی در ۲۶ مارس ۲۰۱۴ به عنوان دستیار تام سِرمانی سرمربی تیم‌ملی زنان آمریکا انتخاب شد. اما نیمکت این تیم نیز دستخوش تغییر و تحولات شد تا سِرمانی پس از نتایج ضعیف در جام آلگاروه پرتغال شغل خود را به جیل اِلیس واگذار کند.

امید نمازی همچنان با تیم‌ملی زنان آمریکا همکاری می‌کند و تصاویر او را در تمرینات و نیمکت تیم ملی زنان آمریکا در دیدارهای دوستانه با تیم‌ملی چین (۶ و ۱۰ آوریل ۲۰۱۴) با سرمربی سابق و فعلی تیم‌ملی آمریکا را مشاهده می‌کنید.

و تازه‌ترین تصویر از امید نمازی در کنار جیل اِلیس سرمربی جدید تیم‌ملی زنان امریکا. تیم زنان امریکا در دو بازی دوستانه برابر چین به برتری دو بر صفر و سه بر صفر دست یافت.

 
انتهای خبر