آخرین اخبار از کشتی غرق شده کره جنوبی/ ناخدای کشتی بازداشت شد/ معاون مدرسه هم خود را حلق آویز کرد

همزمان با دستگیری کاپیتان کشتی، معاون مدرسه‌ای که دانش آموزان آن مسافر کشتی غرق شده بودند خودکشی کرد. جسد معاون مدرسه که خود جزو نجات‌یافتگان بوده، صبح جمعه در حالی پیدا شده که از درختی در جنگل جزیره جیندو آویزان بود.  ناخدای کشتی غرق شده کره‌جنوبی توسط مقامات پلیس این کشور دستگیر شد. به گزارش […]

همزمان با دستگیری کاپیتان کشتی، معاون مدرسه‌ای که دانش آموزان آن مسافر کشتی غرق شده بودند خودکشی کرد. جسد معاون مدرسه که خود جزو نجات‌یافتگان بوده، صبح جمعه در حالی پیدا شده که از درختی در جنگل جزیره جیندو آویزان بود.

 ناخدای کشتی غرق شده کره‌جنوبی توسط مقامات پلیس این کشور دستگیر شد.

به گزارش  اعتدال پرس، به دنبال درخواست دادستانی کره جنوبی، دادگاهی در این کشور حکم بازداشت ناخدای این کشتی را به اتهام “اهمال” و “رعایت نکردن قوانین دریانوردی” صادر کرد و در همین راستا “لی جون سوئک” بازداشت شد.بازداشت ناخدای کشتی غرق شده کره جنوبی در پی آن صورت گرفت که مشخص شده بود که در زمان واژگونی کشتی، یکی از افسران، هدایت کشتی را به جای ناخدا برعهده داشت. در همین راستا “پارک جائه اوک”، رییس تیم تحقیقاتی دادستانی کره جنوبی می‌گوید “ناخدا سکان کشتی را به‌طور موقت به افسر سوم کشتی سپرده بوده است. بنابراین ممکن است در لحظه حادثه سکان دست ناخدا نبوده باشد.”کاپیتان کشتی غرق شده کره جنوبی پیش از بازداشت در برابر دوربین تلویزیون و در حالی که “خجل و شرم‌سار” بود گفت که نمی داند چه باید بگوید و عمیقا از این واقعه متاسف و سرافکنده است.

همزمان با دستگیری کاپیتان کشتی، معاون مدرسه‌ای که دانش آموزان آن مسافر کشتی غرق شده بودند خودکشی کرد.  جسد معاون مدرسه که خود جزو نجات‌یافتگان بوده، صبح جمعه در حالی پیدا شده که از درختی در جنگل جزیره جیندو آویزان بود.

گفتنی است با ورود به روز سوم، تلاش برای یافتن ۲۶۸ سرنشین مفقود شده کشتی هنوز ادامه دارد.

انتهای خبر