چهارمین وزیر دولت یازدهم از مجلس کارت زرد گرفت

پس از بررسی جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش، علی‌اصغر فانی نتوانست نمایندگان را قانع کند و از مجلس کارت زرد گرفت. به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، بررسی سوال عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در دستور کار جلسه علنی صبح امروز پارلمان […]

پس از بررسی جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش، علی‌اصغر فانی نتوانست نمایندگان را قانع کند و از مجلس کارت زرد گرفت.
به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، بررسی سوال عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در دستور کار جلسه علنی صبح امروز پارلمان قرار گرفت.

در جلسه امروز دو سوال از وزیر آموزش و پرورش پرسیده شد که سوال نخست مربوط به سه نفر از نمایندگان درباره علت به کارگیری افراد در سنین بازنشستگی در وزارت آموزش و پرورش بود.

سوال بعدی مربوط به ۱۵ نفر از نمایندگان بود که در جلسه امروز دو نفر از سوال‌کنندگان از سوال خود انصراف دادند.

این نمایندگان نیز از وزیر پرسیده بودند که علت سیاسی بودن انتصاب مدیران وزارت آموزش و پرورش بدون منطق کارشناسی و شایسته‌سالاری چیست؟

در جلسه امروز نمایندگان مجلس پس از استماع سخنان وزیر و نمایندگان سوال‌کننده، با ۷۱ رأی موافق ،۱۱۵ رأی مخالف و ۱۱ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۲ نماینده در صحن علنی اعلام کردند که از پاسخ های وزیر قانع نشده‌اند و بنابراین چهارمین کارت زرد مجلس به کابینه دولت یازدهم داده شد.

پیش از این وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر علوم، تحقیقات وفناوری از مجلس کارت زرد گرفته‌اند.

انتهای خبر