مدیرکل جنجالی دانشگاه آزاد از سمت خود عزل شد

سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد از مسئولیت خود در دانشگاه آزاد برکنار شد.  به گزارش اعتدال پرس به نقل از “ندای انقلاب”، حجت‌‌الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با تسنیم، درباره نتایج بررسی‌های این معاونت درباره عبدالحسین هراتی سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک این دانشگاه، گفت: با توجه به […]

سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد از مسئولیت خود در دانشگاه آزاد برکنار شد.

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از “ندای انقلاب”، حجت‌‌الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با تسنیم، درباره نتایج بررسی‌های این معاونت درباره عبدالحسین هراتی سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک این دانشگاه، گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده و علیرغم جواب مثبت استعلام‌های وزارت اطلاعات و حراست دانشگاه آزاد به این نتیجه رسیدیم که به کار آقای هراتی در دانشگاه آزاد پایان دهیم.

وی افزود: براساس تصمیم گرفته شده آقای هراتی از سمتی که برای ایشان در نظر گرفته شده بود، برکنار شد.

طه هاشمی درباره گزینه جایگزین وی، گفت: فرد جایگزین انتخاب شده و ما منتظر جواب استعلام‌های مربوطه در این زمینه هستیم.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر انتصاب “عبدالحسین هراتی” به‌عنوان سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد از سوی حجت‌الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد منتشر شد.

همزمان برخی از رسانه‌ها از سابقه هراتی در اهانت به امام راحل مقام معظم رهبری و فعالیت در فتنه ۸۸ خبر دادند.

این موضوع واکنش‌های دانشجویان و نمایندگان مجلس داشت را به دنبال داشت و زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه‌ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار توضیحات وی در خصوص این انتصاب شد.

انتهای خبر