تحلیل سیاسی یک مقام انتظامی در مورد یک مراسم دولتی/مخالفت پلیس با برگزاری جشن یکصدهزار نفری دولت در ورزشگاه آزادی

رئیس پلیس کشور با اعلام اینکه پلیس مخالف برگزاری جشن یکصد هزار نفری تجلیل از خادمان سفرهای نوروزی است، گفت: برگزاری مراسم بهانه به دست گروههای رقیب می دهد که انتخابات ناسالم برگزار می شود. به گزارش اعتدال پرس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مخالفت پلیس با برگزاری […]

رئیس پلیس کشور با اعلام اینکه پلیس مخالف برگزاری جشن یکصد هزار نفری تجلیل از خادمان سفرهای نوروزی است، گفت: برگزاری مراسم بهانه به دست گروههای رقیب می دهد که انتخابات ناسالم برگزار می شود.

به گزارش اعتدال پرس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مخالفت پلیس با برگزاری جشن یکصدهزار نفری تجلیل از خادمان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اظهار داشت: برگزاری این مراسم در استادیوم یکصدهزار نفری بهانه های مختلفی را به دست گروههای رقیب در انتخابات داده تا مدعی شوند که انتخابات ما ناسالم است. این موضوع می تواند اعتماد عمومی را خدشه دار کند. این موضوع پیامدهای سیاسی بسیاری داشته و می تواند اغازگر مشکلاتی در فضای سیاسی و انتخابات باشد.

وی ادامه داد: برگزاری این گردهمایی با شعار تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی در تضاد است، ضمن اینکه هزینه های گزاف مراسم با شعار امسال همخوانی ندارد. بهتر است همانند گذشته از خادمان سفرهای نوروزی تجلیل شده و پول های حاصل از صرفه جویی برگزاری این مراسم خرج راههای دیگر از جمله تامین ایمنی و پیشگری از تصادفات شود.

به گفته رئیس پلیس کشور برگزاری این مراسم با توجه به محدودیت های خدماتی و رفاهی ورزشگاه مشکلاتی را برای حاضران به وجود می آورد.

احمدی مقدم افزود: البته پلیس وظیفه تامین امنیت مراسم را برعهده داشته و امنیت این مراسم را نیز تامین می کنیم.

انتهای خبر