قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان با بیمه ایران لغو شد

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل نارضایتی فرهنگیان از خدمات درمانی بیمه ایران، وزارت آموزش و پرورش قرارداد بیمه طلایی را با این شرکت لغو شد.  به گزارش اعتدال پرس، بطایی گفت: در قرارداد جدید بیمه طلایی علاوه بر خدمات رایگان بستری، جراحی و دارویی، خدمات دندانپزشکی و عینک که در بیمه […]

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل نارضایتی فرهنگیان از خدمات درمانی بیمه ایران، وزارت آموزش و پرورش قرارداد بیمه طلایی را با این شرکت لغو شد.

 به گزارش اعتدال پرس، بطایی گفت: در قرارداد جدید بیمه طلایی علاوه بر خدمات رایگان بستری، جراحی و دارویی، خدمات دندانپزشکی و عینک که در بیمه ایران حذف شده بود، دوباره گنجانده شده است.وی افزود: از ابتدای خرداد کارت جدید برای متقاضیان بیمه طلایی صادر می شود و کارت قبلی بیمه از اعتبار ساقط است.

بطایی اضافه کرد: فرهنگیان تا صدور کارت جدید می توانند با دریافت معرفی نامه از آموزش و پرورش به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کنند.وی گفت: حق السهم بیمه طلایی فرهنگیان در قرارداد جدید تغییر نکرده و ماهانه ۲۶ هزار تومان است که نیمی از آن را آموزش و پرورش پرداخت می کند.

انتهای خبر