تصویر ویلای ۱۶ میلیارد تومانی سفیر ایران در نروژ از جیب بیت المال! 

نشریه Dagens Næringsliv چاپ نروژ نوشت: ویلایی خارج از اسلو به قیمت ۲۹ میلیون و ۳۵۰ هزار کرون معادل ۱۶۵ میلیارد ریال به سفارت ایران فروخته شده است. به گزارش انتخاب، این خانه مجلل که در سال ۱۹۱۹ ساخته شده، به مساحت ۷۰۰ متر مربع در محله “هولت کیل” واقع در منطقه “با اوروم” قرار دارد. […]

نشریه Dagens Næringsliv چاپ نروژ نوشت: ویلایی خارج از اسلو به قیمت ۲۹ میلیون و ۳۵۰ هزار کرون معادل ۱۶۵ میلیارد ریال به سفارت ایران فروخته شده است.

به گزارش انتخاب، این خانه مجلل که در سال ۱۹۱۹ ساخته شده، به مساحت ۷۰۰ متر مربع در محله “هولت کیل” واقع در منطقه “با اوروم” قرار دارد. “ادوارد چپسنگ” مشاور املاک می‌گوید که سفارت مرا مامور یافتن اقامتگاهی “در شان سفیر” کرد که بشود در آن پذیرایی کرد، همچنین شخصا چندین بار با صاحب خانه وارد مذاکره شدم و سرانجام بر روی قیمت توافق کردیم.  این ویلا، عظیم، نادر، زیبا، فوق‌العاده و در محلی پنهان از انظار توصیف شده است.


گفتنی است، مجید نیلی سفیر ایران در نروژ است و در دولت “احمدی‌نژاد” در تاریخ  ۱۳۹۲/۳/۴ استوارنامه خود را تقدیم دولت نروژ کرده و هنوز ماموریت وی به اتمام نرسیده است.

انتهای خبر