ناطق نوری، دوشنبه در تبریز/ برنامه های سفر رئیس‌دفتر بازرسی مقام معظم رهبری به آذربایجان‌شرقی

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از سفر مشاور و رئیس‌دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان خبر داد. به گزارش اعتدال پرس، سعید شبستری اظهار داشت: مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری مشاور و رئیس دفتر […]

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از سفر مشاور و رئیس‌دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس، سعید شبستری اظهار داشت: مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری مشاور و رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز دوشنبه یازدهم اسفند در تالار مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که با حضور ۴۷۰ نفر از نخبگان و چهره‌های برتر قرآنی کشور در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم از ششم اسفند در تبریز آغاز شده و تا یازدهم اسفند ادامه دارد، افزود: مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم روز دوشنبه یازدهم اسفند با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری مشاور و رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان میهمان ویژه و سخنرانی در این مسابقات برگزار می‌شود.

دکتر شبستری خاطرنشان کرد: شورای اداری استان آذربایجان شرقی نیز در روز دوشنبه با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری مشاور و رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تبریز برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: دیدار با آیت الله محسن مجتهدشبستری امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و رئیس مجمع اهل بیت(ع) از دیگر برنامه‌های حجت‌الاسلام ناطق‌نوری به استان است.

وی خاطرنشان کرد: دیدار با طلاب و روحانیت معظم استان آذربایجان شرقی در تبریز از دیگر برنامه‌های  سفر حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق نوری به استان آذربایجان‌شرقی است.

شبستری گفت: با حضور مشاور و رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام چندین پروژه عمرانی در  استان آذربایجان‌شرقی نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای خبر