صاعقه، پسربچه عجبشیری را برابر دیدگان پدر از پای درآورد +جزئیات حادثه

رعد و برق‌زدگی در عجبشیر پنج عضو یک فامیل را هدف گرفت که پسربچه‌ای در برابر دیدگان پدر کشته شد. به گزارش اعتدال پرس، مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: شب سه‌شنبه رعد و برق در روستایی در شهر عجبشیر یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت. «حبیب حسینقلی‌زاده» اظهار داشت: رعد و برق‌زدگی […]

image_pdfimage_print

رعد و برق‌زدگی در عجبشیر پنج عضو یک فامیل را هدف گرفت که پسربچه‌ای در برابر دیدگان پدر کشته شد.

به گزارش اعتدال پرس، مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: شب سه‌شنبه رعد و برق در روستایی در شهر عجبشیر یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.

«حبیب حسینقلی‌زاده» اظهار داشت: رعد و برق‌زدگی در روستای «باراز» در شهر عجبشیر رخ داد.وی گفت: در حادثه دیگر نیز تصادف دو خودروی سواری حادثه آفرید.وی افزود: این حادثه در کیلومتر ۳۵ قره‌آغاج روستای «اغزیارت» هفت مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.

در این حادثه که حوالی ساعت ۶ عصر اتفاق افتاد، یک نوجوان ۱۴ ساله به نام «رامین محمدزاده» در اثر برخورد صاعقه جان خود را از دست داد و چهار تن دیگر بشدت مجروح شدند.

محمد جعفری دهیار روستای بارازلو در این‌باره گفت: رامین محمدزاده همراه صفر محمدزاده پدر ۵۰ ساله‌اش و افشین محمدزاده ۳۰ ساله، ذوقعلی عباسی ۴۰ ساله و حسین کاظمی ۳۰ ساله از روستای سور در حال دروی گندم در زمین کشاورزی‌شان درجنت‌آباد در محدوده روستا بودند که در اثر برخورد صاعقه بشدت مجروح شدند.طبق آخرین اطلاعات، افشین و محمد از بیمارستان ترخیص شده‌اند اما دو مجروح دیگر به علت شدت جراحات به بیمارستان تبریز انتقال داده شدند.

انتهای خبر