واکنش دختر شهید بهشتی به اظهارات صادق خرازی :

حتی یک مورد از دست دادن پدرم با زن نامحرم را مشاهده نکردم

اظهارات صادق خرازی مبنی بر دست دادن آیت الله شهید بهشتی با زنان نامحرم اهل کتاب با واکنش فرزند ارشد آن شهید مظلوم مواجه شد؛ ملوک السادات حسینی گفت: دوستان برای توجیه کارهای خودشان شهید بهشتی را سپر قرار ندهند. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، به نقل از فارس، صادق خرازی دیپلمات سابق کشورمان و از اعضای […]

image_pdfimage_print
اظهارات صادق خرازی مبنی بر دست دادن آیت الله شهید بهشتی با زنان نامحرم اهل کتاب با واکنش فرزند ارشد آن شهید مظلوم مواجه شد؛ ملوک السادات حسینی گفت: دوستان برای توجیه کارهای خودشان شهید بهشتی را سپر قرار ندهند.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، به نقل از فارس، صادق خرازی دیپلمات سابق کشورمان و از اعضای شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان با حضور در برنامه «دید در شب» به سوالات رضا رشیدپور مجری این برنامه پاسخ داد.

در بخشی از این برنامه خرازی گفت: دست دادن با خانم ها در عرف و حکم جمهوری اسلامی امر غیر قابل قبولی است، علما قبول ندارند و شخص رهبری هم نسبت به این کار موضع دارند در حالی که در تاریخ، بسیاری از بزرگان و علما با خانم ها دست میدادند مثل مرحوم ایت الله بهشتی و..

وی همچنین افزود: مرحوم بهشتی و امام موسی صدر، کسانی بودند که اگر خانم اهل کتابی دست دراز میکرد انجا تسامح در ادله سنن میکردند و دست می دادند.

این بخش از اظهارات صادق خرازی با واکنش شدید ملوک‌السادات حسینی بهشتی، فرزند ارشد شهید دکتر بهشتی مواجه شد.

بهشتی در گفت و گو با سایت انتخاب با تکذیب صحبت‌های خرازی تصریح کرد: در طول اقامت پدرم در اروپا در کلیه جلسات ایشان همراه مادرم شرکت می کردم و حتی یک مورد هم دست دادن با زن نامحرم را از ایشان مشاهده نکردم.

بهشتی در ادامه خاطرنشان کرد: دوستان برای توجیه کارهای خودشان شهید بهشتی را سپر قرار ندهند.

انتهای خبر