دور جدید انتصابات همزمان با فضای انتخاباتی در استان/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی سرانجام رفتنی شد

بعد از چند ماه گمانه زنی درخصوص جدایی اسبقیان از مدیریت ورزش استان و طرح گزینه های مختلف برای جایگزینی وی، سرانجام حکم ریاست جمشید نظمی در این اداره کل که از چندی پیش آماده و به علت برخی مشکلات اداری دچار وقفه شده بود، صادر شد.

image_pdfimage_print
بعد از چند ماه گمانه زنی در خصوص جدایی اسبقیان از مدیریت ورزش  استان و طرح گزینه های مختلف برای جایگزینی وی، سرانجام حکم ریاست جمشید نظمی در این اداره کل که از چندی پیش آماده و به علت برخی مشکلات اداری دچار وقفه شده بود، صادر شد.
به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، در حالیکه با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس دهم، فضای غالب در استان  فضای انتخاباتی می باشد ولی گویا دولت قصد ندارد برخی تغییرات مدیریتی مد نظر خود را به این بهانه به اخیر بیاندازد و بعد از انتشار خبر انتصاب سرپرس جدید هلال احمر آذربایجان شرقی در روز گذشته، امروز نیز تغییر مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی روز سه شنبه برگزار می‌شود.

در این آئین که قرار است از ساعت ۱۰ روز سه شنبه در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شود، سید محمد شروین اسبقیان از این سمت تودیع گردیده و جمشید نظمی به عنوان مدیرکل جدید این اداره معرفی خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود؛ نظمی پیش از این عهده دار سمت مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان شرقی، رئیس هیات فوتبال استان در سال ۱۳۶۹ و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز بوده است.

انتهای خبر