بازگشت دومین عضو بازداشتی شورای شهر تبریز به جلسات شورا بعد از آزادی!/ واکنش فرماندار تبریز نسبت به حضور حضرتی در جلسه شورا

دومین عضو بازداشتی شورای شهر تبریز بعد از آزادی از زندان در جلسه شورای شهر تبریز حاضر شد تا کلاف پیچیده پرونده شورای کلانشهر تبریز پیچیده تر شود.

image_pdfimage_print

دومین عضو بازداشتی شورای شهر تبریز بعد از آزادی در جلسه شورای شهر تبریز حاضر شد تا کلاف پیچیده پرونده شورای کلانشهر تبریز پیچیده تر شود.

اکرم حضرتی در جلسه امروز شورای شهر حاضر شد

اکرم حضرتی که طی ماههای گذشته در ارتباط با پرونده تخلفات شهرداری توسط مراجع قضایی بازداشت و دو روز قبل بدون هرگونه توضیحی به قید وثیقه آزاد شده بود در جلسه صبح امروز شورای شهر تبریز حاضر شد.

حضور مجدد حضرتی در جلسات شورا در حالی است که هفته گذشته نورمحمدزاده و لطفی ۲ عضو علی البدل شورا با برگزاری مراسم تحلیف بجای وی و حبیب شیری آذر دیگر عضو بازداشتی در  شورای شهر جایگزین شده بودند.

فرماندار تبریز در واکنش به حضور اکرم حضرتی در جلسه امروز شورا اظهار داشت: حضور ایشان منع قانونی ندارد.

وی افزود: باید سلب عضویت اعضای شورا توسط قوه قضائیه اعلام گردد و تا کنون برای خانم حضرتی سلب عضویتی صادر نشده است و وی می تواند در جلسات شورا حاضر شود.

شهرتی فر در پاسخ به این سئوال که “تکلیف ۲ عضوی که هفته گذشته مراسم تحلیف آنان برگزار شد چیست؟” نیز اظهار داشت: آنان علی البدل هستند و طبق قانون جانشین اعضای اصلی و با ورود اعضای اصلی به شورا تکلیف ۲ عضو علی البدل نیز مشخص است.

گفتنی است، طی چند روز گذشته المیرا خاماچی به همراه عبداله پور معاون سابق عمرانی شهردار و روشنی شهردار سابق منطقه ۳ تبریز که در رابطه با پرونده شهرداری بازداشت شده بودند، به قید وثیقه آزاد شده اند.

انتهای خبر