جزئیات حمله تروریستی به نماینده مجلس و مدیران کرمانشاه/ فلاحت‌پیشه: گرفتار کمین تروریستی شدیم

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس ضمن تشریح جزئیات سوءقصد به وی و مدیران کرمانشاه گفت: پس از برگزاری نشست شورای اداری دالاهو عازم منطقه ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستان ما در این حمله تروریستی شهید شدند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب […]

image_pdfimage_print
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس ضمن تشریح جزئیات سوءقصد به وی و مدیران کرمانشاه گفت: پس از برگزاری نشست شورای اداری دالاهو عازم منطقه ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستان ما در این حمله تروریستی شهید شدند.
فلاحت‌پیشه: گرفتار کمین تروریستی شدیم/ احتمال سازماندهی حمله از بیرون از مرزها/ نیروهای امنیتی عاملان را شناسایی کنند

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلام‌آباد غرب، ضمن تشریح جزئیات سوءقصد به وی و مدیران کرمانشاه اظهار داشت: این حوادث هرگز در گذشته رخ نداده و احتمال دارد که از بیرون مرزها سازماندهی شده باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: پس از برگزاری نشست شورای اداری دالاهو عازم منطقه ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستان ما نیز شهید شدند؛ همچنین راننده فرماندار و رئیس دامپزشکی منطقه در این حمله تروریستی جان باخته و فرماندار دالاهو و مدیرکل شیلات استان کرمانشاه به‌شدت آسیب دیدند.

فلاحت‌پیشه با تاکید براین مطلب که هرگز مسلح به منطقه نمی‌رویم و چنین مواردی نیز هرگز در این منطقه نداشتیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم نیروهای امنیتی بسیار سریع عاملان این حمله تروریستی را شناسایی کنند.

انتهای خبر