واکنش کرباسچی به خودکشی معاون مالی حزب کارگزاران

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، شخصی که روز گذشته در دفتر این حزب خودکشی کرده را عضو متبوع خود ندانست و گفت: نامبرده بازنشسته شهرداری بوده است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از خبرگزاری دانشجو، غلامحسین کرباسچی درباره خودکشی فردی در دفتر حزب کارگزاران سازندگی افزود: فرد متوفی بازنشسته شهرداری بوده است و […]

image_pdfimage_print
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، شخصی که روز گذشته در دفتر این حزب خودکشی کرده را عضو متبوع خود ندانست و گفت: نامبرده بازنشسته شهرداری بوده است.
واکنش کرباسچی به خودکشی معاون مالی کارگزاران/ او بازنشسته شهرداری بود!

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از خبرگزاری دانشجو، غلامحسین کرباسچی درباره خودکشی فردی در دفتر حزب کارگزاران سازندگی افزود: فرد متوفی بازنشسته شهرداری بوده است و به دلایل مشکلات مالی آقای مهندس علیخانی که از زمان شهرداری ایشان را می شناخت، وی را برای انجام امور حسابداری و پیگیری نامه ها در دبیرخانه به استخدام درآورده بود .

وی ادامه داد: فرد متوفی به دلیل اینکه مورد اعتماد بوده و از جهتی برای کمک به وی برای تامین هزینه های زندگیش در دفتر حزب مشغول بکار شده بود.

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی مدعی شد: ایشان کلید ورود ساختمان را برای روزهای کاری در اختیار داشته اما روز گذشته که مصادف با جمعه بود، به دفتر حزب مراجعه و به این عمل، اقدام کرده است؛ زمانی که یکی از اعضای حزب به دفتر برای انجام اموری مراجعه می کند با جنازه وی مواجه شده و پلیس را در جریان امور قرار می دهد .

کرباسچی گفت: حزب کارگزاران سازندگی به این متوفی و به یک نفر نیروی خدماتی برای امور نظافت حقوق پرداخت می کند و پرداختی دیگری به افراد ندارد و حتی اعضا باید حق عضویت بپردازند و حزب امکانات پرداخت حقوق را ندارد.

این درحالی است که یکی از اعضای شورای مرکزی کارگزاران در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها گفت: شخصی که خود را حلق آویز کرده است، آقای «ب.س» یکی از افراد نزدیک به کرباسچی و از اعضای جدید حزب بوده است.

وی افزود: «ب.س» چندین بار مساعدت هایی را در حوزه مالی از دبیرکل حزب داشته اما هیچ تدبیری اندیشیده نشد.

انتهای خبر