تغییرات مدیریتی وزارت صنعت به قائم مقام و معاون وزیر نرسید

مجتبی خسروتاج قائم‌مقام بازرگانی وزارت صنعت که به تازگی از سمت خود در سخنگویی وزارت صنعت استعفا داده است گفت: موضوع استعفا یا برکناری من از سمت قائم بازرگانی وزارت صنعت صحت ندارد. به  گزارش اعتدال آذربایجان( اعتدال پرس) به نقل از تسنیم ، در روزهای اخیر اخبار و حواشی زیادی در خصوص تغییرات احتمالی […]

image_pdfimage_print

تغییرات مدیریتی وزارت صنعت به قائم مقام و معاون وزیر نرسید

مجتبی خسروتاج قائم‌مقام بازرگانی وزارت صنعت که به تازگی از سمت خود در سخنگویی وزارت صنعت استعفا داده است گفت: موضوع استعفا یا برکناری من از سمت قائم بازرگانی وزارت صنعت صحت ندارد.

به  گزارش اعتدال آذربایجان( اعتدال پرس) به نقل از تسنیم ، در روزهای اخیر اخبار و حواشی زیادی در خصوص تغییرات احتمالی در بخش‌های بازرگانی وزارت صنعت  از جمله بخش قائم مقامی وزارت صنعت و سازمان توسعه تجارت ایران منتشر شد. سازمان توسعه تجارت ایران در پایان هفته جاری با صدور اطلاعیه ای تغییر در ریاست این سازمان و جدایی “ولی‌الله افخمی راد” معاون نعمت زاده را به شدت رد کرد.

همچنین مجتبی خسرو تاج قائم‌مقام بازرگانی وزارت صنعت که به تازگی از سمت خود در سخنگویی وزارت صنعت استعفا داده است در گفت‌وگو با تسنیم گفت: موضوع استعفا یا برکناری من از سمت قائم بازرگانی وزارت صنعت صحت ندارد.

وی افزود: کناره‌گیری من از سمت سخنگویی وزارت صنعت نیز به خاطر حجم زیاد کار و برای رسیدگی بهتر به امور خود در بازرگانی وزارت صنعت بوده است.

گفتنی است در ماه های گذشته تغییرات زیادی در وزارت صنعت در حال انجام است به‌طوری‌که هفته گذشته  منوچهر طاهایی جایگزین گودرزی در مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صنعت شد و مجید طلیمی  را نیز  به عنوان قائم مقام خود در مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی  منصوب کرد.

حدود یک ماه پیش هم نعمت زاده، رضا رحمانی نماینده سابق مجلس را به‌عنوان قائم‌مقام خود در وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

انتهای خبر