معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش استعفا داد

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش ۱۲ مهر امسال استعفا داد اما این موضوع از سوی وزیر سابق آموزش‌وپرورش مورد موافقت قرار نگرفت، هم‌اکنون مدتی است که معاون آموزش ابتدایی از سمت خود کناره‌گیری کرده است. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از تسنیم، پس از استعفای علی اصغر فانی از وزارت آموزش‌وپرورش، تغییرات در […]

image_pdfimage_print
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش ۱۲ مهر امسال استعفا داد اما این موضوع از سوی وزیر سابق آموزش‌وپرورش مورد موافقت قرار نگرفت، هم‌اکنون مدتی است که معاون آموزش ابتدایی از سمت خود کناره‌گیری کرده است.
معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش از سمتش کناره‌گیری کرد

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از تسنیم، پس از استعفای علی اصغر فانی از وزارت آموزش‌وپرورش، تغییرات در این وزاتخانه ادامه دارد.

محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اوایل مهر امسال از این معاونت رفته است و هم‌اکنون در دانشگاه فرهنگیان بیرجند تدریس می‌کند.

دیمه‌ور پیش از این در تاریخ ۱۲ مهر ۹۵ با انتشار نامه‌ای استعفای خود را اعلام کرد.

در این نامه آمده بود:‌ سه سال قبل توفیق یافتم که به عنوان خدمتگزاری کوچک و برادری همدل, شما خواهران وبرادران اندیشمند, مخلص و فداکارم را در مسیر رشد و بالندگی کودکان عزیز میهن سرافرازمان،‌ همراهی کنم. با لطف خداوند متعال و تلاشهای شایسته تحسین همکاران ارجمندم درستاد معاونت و دفاتر, معاونین عزیزو گرانمایه آموزش ابتدایی, روسای بزرگوار ادارات سه گانه وکارشناسان فکور ادارات کل استانها, ادارات شهرستانها و مناطق, مدیران فداکار و آموزگاران شریف مدارس شاهد بودیم که در این مدت کوتاه,علیرغم بعضی محدودیت‌ها و موانع با تدبیر شما نیکان بارقه های زیبای امید در آسمان تعلیم وتربیت نوآموزان و دانش آموزان عزیزمان درخشیدن گرفته است.

اینک که به بنا به دلایل و مصالحی افتخار ادامه همراهی شما عزیزان را در این مسیر نورانی وسعادت آفرین ندارم, ضمن عذرخواهی ازبابت همه کوتاهی‌ها و تعظیم صمیمانه در برابر روح بلند و مهر جاودانتان ازخداوند عشق و مهربانی, عزت, سلامتی و شادکامی برایتان مسئلت می‌کنم.

این خبر پس از مدتی از سوی علی اصغر فانی وزیر سابق آموزش‌وپرورش رد شد.

فانی در این رابطه عنوان کرد:‌ به هیچ وجه خبر استعفای ایشان در رابطه با استیضاح در مجلس صحیح نیست. ایشان به بیماری دیابت مبتلا هستند و سال گذشته خانواده ایشان به بیرجند رفتند و به تنهایی در تهران زندگی می‌کردند که چند روز گذشته آمدند و اعلام کردند که نمی‌توانند ادامه کار دهند اما من از ایشان خواستم و به هیچ عنوان استعفای ایشان مورد موافقت قرار نگرفت.

هم‌اکنون حدود یک ماه است که معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش در پُست خود حضور ندارد و گمانه‌زنی‌ها از انتخاب صادق صادق‌پور مدیرکل دفتر دبستانی به جای او خبر میدهد هر چند وی نیز این پُست را نپذیرفته است.

انتهای خبر